Záložky

Dawngate

Alternatívne názvy: Dawngate

Game Dawngate - fantastické MOBA-stratégie, ktorá bude prevziať úlohu predajných charakter. Riadenie šampión, môžete si vziať nekonečný sled udalostí, ktoré sa pripravujú na dej. Waystone hry, spoločnosť, ktorá je developerom projektu, sľubuje, že nedostatok dobrodružstvo nebude. Dokonale vyvážený, pružný, zábava, hlboký herný zachytáva úplne prvej minúty. Navyše, hra sa neustále vyvíja a správa nepočul proti vôli užívateľa, aby sa zmeny v súlade s ich záujmami. Teraz je kladený dôraz na schopnosť vytvoriť komunitu, zaujímavý príbeh, pôvodný obsah a slobodný rozvoj postáv. Podľa tvorcov, v Dawngate on-line zostať klasický MOBA hrateľnosť, navyše tam bude atraktívne herné prvky, pričom jeho novinku. Pasáž hry určite prinesie veľa zábavy!

Zatiaľ čo hra je pod PTA, podrobný zoznam systémových požiadaviek je neznáma. Ale predpokladá sa, že v tomto prípade by nemalo byť prekážkou a môže hrať aj majitelia Dawngate počítač s priemernou konfiguráciu. Staňte sa Registrácia Pomoc Dawngate. Musíte podať žiadosť o účasť v testovaní hry, opustiť svoju e-mailovú adresu, na oficiálnych stránkach. Tu nájdete dohodu o užívateľovi, čo znamená, že prijatie sám.

Začal hrať Dawngate, musíte pochopiť, čo sa deje. Na mape hre existujú dva hlavné chodba. Medzi nimi a okolo nich je les. V okresných lesoch sú neutrálne príšery, ktoré môžu zabiť fungovať. Hlavnými nepriateľmi sú aj ďalší hráči. Vnútri sú štyri koridory Cash Point. Dvaja z nich sú nepriatelia. Môžu sa pokúsiť zachytiť, aby sa zisk alebo aspoň prestávok je nemožné ich chytiť. No, obťažovať nepriateľa, takže ho s ničím! Tie by sa mali snažiť zničiť nepriateľské veže v chodbách a na konci rozbiť základ niekoho iného sa tam zničiť hlavnú budovu. Samozrejme, že by to rozbiť pretrvávanie odporcov, pretože udržať vynikajúcu obranu. Mimochodom, nemali by ste zabudnúť, že vôbec a na ochranu ich vlastné dobro. A pamätajte si, ešte raz, zničenej veže majú tendenciu obnoviť a často napádajú znova. Stručne povedané, nebude nudiť! Pridajte k tomu všetko potreba zdrojov, koristi, ktoré budete musieť pozerať, že je potrebné zlepšiť Objekty vo Vašom vlastníctve, tieňovanie výkonnostné parametre hrdinu. Pôsobí ako tím, mali by ste si byť vedomí osobného záujmu, inak to, čo má zmysel, aby niečo, čo sa snaží? Obavy v Dawngate on bude dosť oživiť svoj voľný čas.

Voľba pre úlohu, môžete vidieť, že sú štyri možnosti, ako si vybrať najvhodnejší. Budete mať možnosť prispôsobiť hrdinu svojím vlastným spôsobom, pretože každá z možností má nejaké bonusy. A tieto bonusy sú účinné v niektorých štýly hry. Navyše budete mať sadu atribútov. Použite niektorý z nich môže byť v správny čas. A, samozrejme, je povedať pár slov o malé veci, dcérskej spoločnosti. Spustenie položky bude šesť, a každý z nich je k dispozícii dvakrát zlepšiť. Výsledkom je príjemná rôznorodosť zbraní, bez ktorej, ako vieme, že nemôžete ísť do akéhokoľvek boja. Počas hry budete zarábať peniaze a míňať ich podľa vašich potrieb. Napríklad, budete musieť zvýšiť parameter Hotovo - kúpiť zodpovedajúce prvky.

Možno, že v okamihu, keď hra nie je tak dokonalé, ako by sme si priali, ale určite to nájdete dôstojnosť, môžete si pomôcť, ale oceniť. Pripojte sa teraz baviť a budú mať príležitosť vyjadriť svoj názor. Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more