Záložky

Darksiders 2

Alternatívne názvy: Darksiders 2

Darksiders 2 hra je pokračovaním vzrušujúca hra plná Darksiders. Táto hra kombinuje štýly a spesher role bojovníka.

Máte v hre Darksiders 2 cestovať po svete v hľadaní dobrodružstva, bojovať s nepriateľmi, riešiť zložité záhady, a zároveň získať skúsenosti, nové vybavenie a stáva najsilnejší súper z jeho nepriateľov.

Stiahnuť Darksiders 2 Môžete sa oficiálne stránky hry alebo na inom mieste, ktoré poskytuje tento prístup.

Hra Darksiders II predpokladá registráciu na fóre, kde si môžete porozprávať s ostatnými hráčmi o rôznych funkciách v hre.

Na mieste je video hra Darksiders 2, ktorý zobrazuje rôzne funkcie hry.

Aby bolo možné začať hrať Darksiders 2 na PC, budete musieť najprv stiahnuť hru Darksiders 2 z webu. Môžete si tiež stiahnuť cez torrent súboru, ale pred tým budete musieť nainštalovať vhodný program.

V videohre Darksiders 2 budete mať možnosť zahrať si jednu z nasledujúcich znakov:

1. Smrť - je jednou z hlavných postáv v hre. Jeho brat - to je vojna. Po vojne vstúpil do zajatia, išiel sa pozrieť na neho bez varovania v Rade. Smrť je veľmi zradné súper, vždy sa snaží byť vynaliezaví nepriatelia. Ak chcete získať duše, smrť musí mať kľúče od anjelov a démonov.

2. Zúfalstvo - Smrť je naozajstný priateľ. Zúfalstvo od seba je ťahúň. Budete mať prístup k nemu od začiatku.

3. Ashes - reprezentovaný ako vták, ktorý sa podobá vranu. Ten asistent záležitosti smrti v rôznych ľstivé a kruté zámery. Popol zobrazenej v čiernej a zelenej farby.

4. Old crow - to najmúdrejší tvor v hre. Vie, že všetky tajomstvá a záhady. Ak chcete získať pomoc od Old Crow smrti musel dať amulet s dušami Nephilim. Ale Crow nestačilo, chcel zničiť tento amulet. Smrť sa rozhodol vziať na Raven, pretože nemohol zniesť pohľad na zničenie amuletu. Ako výsledok, Death porazil Raven.

. 5. Absolon - je to druhý brat smrti, ale majú zlý vzťah. Po smrti zabil všetky Nephilim, Avessal ho vyzval na súboj a prehral. Mali možnosť sa znovu stretnúť v Source sprcha, a iba tu Avessala bitka skončila porážkou. Smrť zasiahla druhýkrát brata.

6. Samael - démon z prvej časti. On je šéf a milenec Lilith. To má jeden kľúč masážnou sprchou. Samael predstavoval bitku so smrťou, nakoniec sa musel dobrovoľne dať kľúč.

7. Lilith - je to miláčik a milovník Samael. Bola to ona, kto vytvoril Nephilim. Pomohla nájdených smrti Samael, ale robil to pre ich vlastný prospech. Ona potrebovala oživiť niektoré z postáv, ktoré majú susedil s Luciferom a boli medzi jeho armádou.

8. Vulgrim - to je obvyklé démon, ktorý sa zaoberá obchodom. V priebehu hry vám pomôže v mnohých ohľadoch smrti, a smrť pre neho.

Ponorte sa do sveta neuveriteľných udalostí Darksiders 2!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more