Záložky

Damoria

Alternatívne názvy: Damoriya

Damoriya online - bezplatná multiplayerová on-line browser-based hra, vyrobený v žánri turn-based stratégie prehliadača, analógové svetovo preslávené hry "Heroes of Might and Magic."

Ak si nie ste cudzí mágie a hlboko ste sníva o dobrodružstve a rytierske turnaje vlastné kráľovstvo, on-line hra Damoria určený práve pre vás.

Perfektné nastavenie fantázie, ktorá nám dáva Damoriya online hry, je ďalším faktorom, ktorý robí pretrvávať dlhú Damoria online a užite si hru pre hodiny na konci.

Pripojte sa do hry Damoriya nemali moc času, a jeho príjemnou vlastnosťou je štylizovaný do herného sveta. Musíte zadať základné informácie, potom dostane list o aktiváciu herného účtu a voila - máte plnohodnotnú rezident tejto nádhernej krajiny. Zaregistrujte Damoriya jednoduché a jasné každému, dokonca aj nováčik v on-line hranie.

Damoriya on-line hra, ktorá je dôstojným pokračovaním série "Heroes" a "Stronghold". Mnoho fanúšikov tohto žánru často sťažujú, že hra nie je kúzlo zložkou. Ale my sme ponáhľať, aby vás uistiť, ako alternatíva je tu alchymistický vec, ktorá vám umožní vytvoriť jednoduché, zdanlivo prvky úplne kúzelné veci.

Ekonomické hľadisko, ktoré nám môže pochváliť Damoriya Online hry, pracoval vážne dosť. Akonáhle začnete hrať hry on-line Damoriya, na ceste k rozvoju a prijatie všetkých vašich ríše, budete musieť zvýšiť svoje kráľovstvo tým, že kultivuje, a paralelné vedenie dravé akcie, zapojenie do bratovražedných vojen a konfliktov.

Začiatočníci začínajú hrať hry on-line Damoriya môžete cítiť na mieru Damorii pohodlné a nemusíte báť, že ich rastúce kráľovstvo v okamihu zmätené hordy nájazdníkov. Ak chcete túto hru má určitý vyrovnávacie obdobie, počas ktorého nebudete dotýkať, dáva vám možnosť postaviť sa a zarobiť nejaké finančné prostriedky na posilnenie pozície na hernom svete.

Hra je kompletne Russified a rusky hovoriaca komunita v rozvoji to celkom rýchlo. V zášti toto, v hernom svete, každý deň tam sú desiatky tisíc znakov z úplne rôznych krajín a častí sveta.

Uvedomil si, že pre hráča je veľmi dôležitý strategický prvok, herné vývojári robili, čo mohli, prichádza s rôznych budov a jednotiek. Kováreň, stajne, školenia turnaj dôvody, hostincov a dokonca aj reštaurácií - všetko, čo je k dispozícii a pripravený pre výstavbu a vylepšenia. Hrať damoriya poznať túto skutočnosť, to sa stáva veľmi zaujímavé. Existujú dokonca aj niektoré ťažké zbrane, ako katapult. A vojaci môžu nosiť kopije, luky a využitie, samozrejme, najlepšie meča, ale niekoľko typov stredovekých zbraní, ktorý je prítomný v hre.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať výberu počiatočného oblasti. Každý z navrhovaných pozemkov má špeciálne bonusy pri budovaní svojho hradu na neho. Jedná sa o výber pozorne! V skutočnosti, v takých hrách ako Damoriya hrať na mysli.

Napodiv, hra má svoj logický záver. Záverečná etapa vývoja postavy v hre je, aby sa stala prvú pozíciu v rebríčku hráčov. Po tomto, potreba vývoja je stratený, ale skutoční hráči môžu naďalej hrať, čo dokazuje svoju silu a nenechať nikoho zasahovať do ich prestížnej olova v zozname hrdinov. Takáto socializácia dodáva konkurenčný faktor a robí hry viac vzrušujúce.

Na záver treba povedať, že hra je veľmi kvalitný, a jej rovesníci v globálnej sieti, je veľmi malá. A v prípade, že meč na stene ešte nie je zaprášený a váš verný žrebec je na vás čaká pri dverách vášho domu, potom sa nemusíte tmoliť, skôr zaregistrovať v hre a dokázať všetkým, že ste hodní stať sa najsilnejšou hrdina Damorii!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more