Záložky

Truckers 2

Alternatívne názvy: Truckers 2

Truckers 2 hra, ktorá v sebe spája prvky závodné nielen neobvyklé, ale aj ekonomickú stratégiu.

Stiahnuť Truckers 2 je možné na každom webe, ktorý poskytuje takú príležitosť. V podstate stiahnuť hru z torrentu. Môžete Truckers 2 hry na stiahnutie v niekoľkých formátoch:

1) Expanded Edition pre PC. Bestseller.

2) Expanded Edition pre PC. Upravená verzia.

3) Standard Edition pre PC.

Play Truckers 2 Nič prehliadnuť nasledujúce objekty:

1. Čerpacie stanice - na čerpacej stanici vyplníte teda vaše auto.

2. STO - tu budete opravovať autá alebo len preto, aby ich zlepšenie.

3. Tank farma - miesto, kde budete mať na zaťaženie a na určenom mieste (napríklad palivo pre čerpacie stanice). Správanie tohto typu nákladného muštu veľmi opatrne, pretože sú výbušné. Ak budete mať to úspešne, budete mať veľa peňazí.

4. Palivové nádrže - sú špeciálne objekty, ktoré sú na rôznych miestach. Tie sú označené nápisom "paliva". S nimi môžete vyplniť vaše auto cena benzínu nižšie. Nádrže zvyčajne nachádza neďaleko od čerpacej stanice, tak budete mať viac účelné je natankovať.

. 5. Referenčné kiosky - objekty, ktoré sú vedľa svorky skladov. V nich sa môžete dozvedieť o všetkých dopravu a nákladnú dopravu, ktorá je v súčasnej dobe pripravuje, a potom vybrať tie najlepšie výrobky.

6. Semi - objekty, ktoré sú hlavne na okrajoch ciest alebo v osadách. Sú zadarmo. Prívesy slúži na prepravu na špeciálnych traktorov. Hra má špeciálne traktory, ktoré sú jedinými vhodnými zodpovedajúce prívesy. Štandardné ich prípojných vozidiel nie je pripojený.

Vo Road Truckers 2 vzájomne prepájajú všetky osady. Všetky z nich sú vyznačené na mape. Okrem hlavných ciest v hre Truckers 2, tam je tiež skrytý cesty. Na nich sa môžete dostať, ak čiastkové súčasti na stranu s určeným cestách.

Simulator Truckers 2 obsahuje niekoľko znakov:

1) Neutrálne ovládača - môžete sa s nimi stretnúť na ceste alebo na parkoviskách.

2) Polícia - ich vozy - je BMW, rovnako ako niekoľko lietadiel. Polícia trestá vodičov, ktorí porušujú pravidlá: jazda na odcudzených vozidiel, vykonávanie kradnutého tovaru. Urobíte Ak porušenie v polícii, budete nariadené zastaviť. V prípade poslušnosti, ste vydal pokutu. Ak nechcete zastaviť, potom naháňačka začína pre vás, a potom začal paľbu.

3) Bandits - presun na planéte. Môžu stáť na okraji, ktoré ponúkajú hovoríte. Ak prestanete, že sa od vás tovar. Do banditami si môžete kúpiť ukradnuté auto alebo požiadať ukradnúť tovar zo konkurenta.

Truckers 2 hra hra vám dáva príležitosť pre rôzne typy vozidiel:

1) Traktory - 13 modelov.

2) Vans - 9 druhov.

3) Automobily - 12 modelov.

4) zbernice.

Truckers 2 hra je veľmi zaujímavá a veľmi neobvyklé. To je to, čo robí to ešte atraktívnejšie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more