Záložky

Cyber ​​netvor

Alternatívne názvy: Cyber ​​netvor

Hra Cyber ​​netvor - veľký projekt pre triedu voľného času. Ak chcete dať si oddýchnuť, a nie myslieť na nič, čo potrebujete, je to hra. Jednoduché, ale napriek tomu zaujímavé a dobre vypracované, a má sprisahania. Náš verdikt - veľký "casual" hra. Pri pohľade na plán, možno si myslíte, že tento projekt je pre tých najmenších. Avšak, dospelí opakovane pripustil, že Cyber ​​netvor im pomáha relaxovať pri počítači po náročnom týždni práce.

História Cyber ​​netvora on-line zábavy a vzrušujúce. To nám hovorí, o svete, ktorý pred stovkami rokov lovil Temný drak. Dragon šiel na kontinente a šíril sa po celej krajine na kusy ich hnevu. Takže chcel založiť kontrolu na mieste zlých síl. Čím viac stvorenia na kontinente nakaziť "hnev", tým väčšie je nebezpečenstvo exponovaných obyvateľov kontinentu. Všetky preteky, ktoré existujú vo svete, sa rozhodla spojiť poraziť kúzlo zlého draka. Oni sledovať vykonávanie a na konci všetci dobrí ľudia na svete dokáže zachrániť svoj svet od zla. Ale proroctvo hovorí, že Temný drak môže čakať sto rokov ...

Pretože táto hra on-line, je to rozhodne začať je nutné hrateľnosť registrácia Cyber ​​netvor. Zatiaľ projekt nestanovujú úpravy rozhranie pre ruskej užívateľa, ale všetci ovládanie sú prezentované jednoducho, tak ako sa vysporiadať so zvláštnosťami hry, a so zásadou vyplňovanie formulárov, bude ľahké.

Pre registračný proces sa začal, budete musieť nasledovať odkaz «Začiatok hry», ktorý sa nachádza v ľavej hornej časti hry.

To sa otvorí registračný formulár, vyplňovanie, že môžete začať hrať Cyber ​​Monster. Budete musieť zadať svoje používateľské meno a heslo pre registráciu nového používateľa.

V prípade potreby, každý začiatočník môže použiť pre prihlásenie k vašim dátam projektu v jednom z sociálnych sietí. Takže, budete môcť zaregistrovať pomocou účtu Facebook, Google, Yahoo, Paypal, čo môže výrazne urýchliť proces registrácie.

Po prihlásení môžete začať hrať hru Cyber ​​Monster. Sto rokov uplynulo a zlo Temný drak dvíha svoju hlavu znovu. Ľudstvo zažíva obdobie hrozné mutácie. A rozhodne sa bojovať s nepriateľskými anjelmi, skupiny, ktorá viedla k Sentinel cestovať.

Každý hráč bude mať k dispozícii na výber z rôznych tried postáv, medzi ktorými sú:

Warriors. Majú extrémnu silu a moc, všetky súboje, ktoré drží vedúce postavenie. Sú schopní zapôsobiť aj tie najsilnejšie nepriateľov.

Magee. Tieto postavy majú neuveriteľné magickú moc. Môžu zasiahnuť všetky nepriateľské sily, ale zároveň vlastnú obranu - ich slabé miesto.

Kňazi. Títo hrdinovia sú schopní liečiť svojich spoluhráčov a pomôcť im v boji.

Rangers. Cestujúci sa skúsenosťami. Zistí, že je to ťažké byť dlho na jednom mieste.

Poponáhľajte si! Bude to zaujímavé, okrem toho hrať zadarmo Cyber ​​monštrum môže byť ktokoľvek.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more