Záložky

Krištáľová cesta

Alternatívne názvy: Crystal Jurnay, Crystal Journey

Game Crystal Journey - fantastické dobrodružstvo pre deti

Nový magický príbeh zo sveta anime je pripravený povedať hru Crystal Journey. Talimorova kvitnúca, krásna krajina je bezohľadným diablom znesvätená svojou armádou nepokojných démonov. Mnohí svetni rytieri si vybrali brnenie a zaostrili svoje meče, aby aktivovali obranné artefakty pod neúnavným náporom nepriateľa.

Obnovený svet dovolil obyvateľom Talimoru, aby sa vymanili z vojny. Ale vzpomínajúc na zradný útok nepriateľa zostali bdelí a to je dobré, pretože temné sily sa začali opäť pohybovať. Zobrali svoju porážku ako urážku a chceli sa pomstiť.

Dráma vyvinula novú taktiku a rozhodla sa priniesť najbolestivejšiu ranu do kráľovstva - aby uniesla roztomilú princeznú Alice, zatiaľ čo bezstarostne zachytila ​​motýle a spievala zábavnú pieseň. Sladká dievčina musí byť zachrátená - len Talimor bude zase šťastný. Už odomkli krik ľahostajní a stateční bojovníci, pripravení hrať Crystal Journey, bojujúc so zastrašovaním zla.

Postup a usadenie sa dole

Každí stateční ľudia budú vítaní v prehliadači dobrodružnej hračky. Menu a dialógy sú v ruštine a to uľahčí pochopenie úloh, ktoré sú bohato postrekované. Máte nebezpečnú kampaň a nevyhnutné stretnutie s strašnými démonmi, ktoré sa líšia rôznymi podobami - obrie ropucha, ružový vták a potom nejaké neznáme zviera.

Na začiatku každý účastník čaká na registráciu Crystal Journey alebo ponuku na prihlásenie cez Facebook alebo VKontakte pod existujúcim menom, kde môžete:

 • Talk
 • Získajte na fóre
 • Viac informácií
 • Skúste otázku
 • Ďalšie informácie o súťažiach a oceneniach
 • Získajte cenu za aktívnu propagáciu na ihrisku

Vyberte znak a choďte do salónu krásy Rhone, aby ste mu dali originálny vzhľad. Salón sa nachádza v meste Windrain, ktoré sa nachádza na kopcoch vetra. Metamorfóza začne až po dokončení questu "Beauty". Po dokončení tejto úlohy dostanete darček od Rhone - kupóny do premennej dielne.

Štýl môžete vybrať sami, alebo použiť funkciu náhodného výberu a potom odstrániť položku "vták" v položke "Zobraziť" a uvidíte všetky zmeny. Kreatívnu transformáciu je potrebné vážne pristupovať, pretože iba darčeky získané ako dar vám poskytujú právo na bezplatnú návštevu salónu. Ak neskôr chcete niečo opraviť, bude to možné len za poplatok.

Nástroje riadenia

Je čas dýchať život vášmu hrdinovi. Je pripravený vrhnúť sa na bojisko, prekonávať nebezpečenstvo a prekážky. Nestačí to vybaviť ostrou čepeľou, potrebujete šikovne zvládnuť všetky pohyby a vaše prsty budú mať čo robiť, pretože ovládanie nie je len myšou, ale aj klávesnicou.

Teaching digest vám pomôže získať pohodlie so všetkými tlačidlami, a čoskoro budete automaticky nájsť nejaký kľúč, a ďalšie zručnosti s funkciami sa zavádzajú postupne, čo vám umožní ľahko prispôsobiť sa inováciám. Medzerník je najdôležitejší kľúč a písmená znamenajú užitočné zručnosti.

 • Prehľadávame dialógy a potvrdíme výber
 • Priestor so šípkou hore na vystupovanie po schodoch
 • Priestor so šípkou nadol - choďte dole
 • Priestor so smerovou šípkou (vľavo / vpravo) - normálny skok
 • Dvojitý priestor so smerovou šípkou - Long Jump
 • Zručnosti a banky: q w e r t a f f h
 • Nástroj
 • Enter spustí automatický presun do bodu akcie alebo odovzdanie dokončenej úlohy

Majte vedenie iPlayer Crystal Journey, chatujte s priateľmi, zúčastňujte sa bojov PVP, zničte všetky príšery a uvoľnite Alice, aby mohla ísť na loptu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more