Záložky

Crossout

Alternatívne názvy: Krossaut

Game Crossout – svet post-apokalypsy bez kompromisov Hra

The Crossout je unikátnou novinkou v žánri MMO akcie, kde sa akcia odohráva v bláznivom postapokalyptickom svete. Okolo vás je zničené mesto, ktoré bolo kedysi prosperujúcou metropolou. Teraz leží v troskách a bojové vozidlá vytvorené vami a ostatnými hráčmi jazdia po labyrintoch prázdnych ulíc. Čaká na vás skutočná dizajnérska kancelária, ktorej šéfujete sami. Každý hráč má svoju vlastnú dielňu, v ktorej robí zázraky, skladá impozantný stroj zo samostatných materiálov a potom ho oživuje. Len si predstavte otvárací potenciál takejto činnosti!

Ničivé vojny spôsobené človekom

Spustite Crossout a bojujte za vojnu. Vaša úloha je jasná – strieľajte a vyhrajte, prežite v priestore, kde už nie sú žiadni ľudia. Len stroje s monštruóznymi zbraňami pokračujú v boji, poháňané vlastným nápadom. Musíte si stiahnuť Crossout, aby ste mohli začať navrhovať modely svojich vlastných áut a vybavovať ich:

  • Brnenie
  • Zbraň
  • Sledované
  • Kolesá
  • Antigravitačná plošina

Každý detail, ktorý musíte navrhnúť sami, či už ide o raketomet, guľomet alebo motorovú pílu a vŕtačku. Pripojte svoju predstavivosť a vymyslite jedinečné vybavenie, aby ste sa stali silnejšími ako váš súper. Teraz ste vodcom oceľových samohybných vojakov, ktorí nepoznajú strach, pohybujú sa smerom k nepriateľovi, obklopujú ho a ničia.

Postarajte sa o boj zblízka a detaily na diaľku. Blízkemu kontaktu sa nedá vyhnúť a ak je pancier vybavený náhradnými „prekvapeniami“, ľahšie odoláte a odrazíte nápor. To vám tiež umožní bolestivejšie „uštipnúť“ nepriateľa a odhryznúť mu z auta užitočnú výstroj, čím ho pripravíte o jeho výhodu a ochranu. Na rôzne úlohy budete potrebovať ľahšie a ťažšie autá. Niektorí vykonajú rýchle manévre a prieskum, zatiaľ čo sa objavia impozantnejšie sily.

Interakcia s hráčmi

Vylepšené a jedinečné dizajny môžu byť ponúknuté ostatným hráčom v aukcii. Ide o vzájomne výhodný obchod, kde každý predáva svoje vojnové výtvory. Buďte kreatívni a odvážni, aby bol váš produkt žiadaný. Predmety je možné po bitke vyzdvihnúť aj na poli. Zariadenie, ktoré ste zničili, zanecháva veľa užitočných, cenných vecí a aby nezmizlo a nedostalo sa k iným, ktorí chcú profitovať, radšej si ich vyzdvihnite.

Zapojte sa do Crossout na PC a začnite bitku s impozantnými obrnenými vozidlami. Jeden výstrel môže zničiť nepriateľovu zbraň alebo poškodiť obranu, čo zníži jeho bojové vlastnosti. Najprv sa úroveň výkonu nezvýši na maximum, ale ako budete získavať skúsenosti a získavať body, budete môcť pumpovať a vylepšovať svoje samohybné delá. Máte všetky šance stať sa silným protivníkom:

  • Navrhovanie inovatívnych strojov
  • Účasťou a zocelením v bitkách
  • Zbieranie nebezpečných zbraní Zbierka
  • Predaj vzácnych artefaktov za vysokú cenu

Toto je úplne nový prístup k vytváraniu herného sveta. Aj krajinky s chátrajúcimi budovami vyzerajú atraktívne. Prísť s ohrdnutými strojmi, zariadiť skutočné predstavenie smrtiaceho baletu, strihať ich, dômyselne prekonávať blokády kameňov, labyrinty zvyškov múrov, otvorené polia, kyslé močiare. Efektne vyzerá aj samotná bitka – brúsenie kovu, iskry ako vejár, hrudy zeme spod kolies. Už prvé minúty pobytu v hracom priestore sú nabité vzrušením a túžbou začať čo najskôr konať. Tomu napomáha originálny dej, populárny žáner, skvelá grafika, nezvyčajný prístup k vývoju udalostí a zaujímavé špeciálne efekty.

Ako stiahnuť Crossout na PC?

Dnes je hra Crossout dostupná na väčšine herných platforiem - počítač, XBox, Android / iOs a vrátane Steamu. Ak chcete hru nainštalovať do počítača, musíte si stiahnuť a nainštalovať Gaijin Launcher, zvyšok sa postará za vás, stiahne a nainštaluje hru automaticky. Musíte len počkať. Hra zaberá až 10 GB voľného miesta na pevnom disku a ak rýchlosť internetu nie je vysoká, budete musieť chvíľu počkať.

Odporúčané systémové požiadavky: Windows 7 alebo vyšší; Procesor Intel Core i5, 8 GB RAM; grafická karta Nvidia Geforce 960 alebo vyššia; 10 GB miesta na pevnom disku; Pripojenie k internetu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more