Záložky

Counter-Strike: Source

Alternatívne názvy: Counter-Strike: Source

Hre Counter-Strike: Source - druh legendy. Podarilo sa jej raz a navždy zmení vedomia väčšiny hráči dnes. Vášeň pre hru možno prirovnať v mierke akejkoľvek epidémie.

Teraz je potrebné poznamenať, že hra CS: Source - to je obľúbený u mnohých staré dobré Counter Strike, prevedená na novú, silnejší motor. Nová verzia je teraz pevne spojená so životom a dobrodružstvo Gordona Freemana. Kritici boli rýchlo si uvedomiť, že vývojári sa rozhodli dať hru na komerčnom základe, a my, so všetkou zodpovednosťou, že to nebude kaziť hru, zostáva všetko pri starom zaujímavé a vzrušujúce.

CSS - hra, ktorá kázal rovnaké pravidlá, ktoré boli prezentované v dnes už legendárneho prvého návrhu. Musíte sa vysporiadať s rovnakými funkciami hrateľnosti a stretnúť sa so známymi rukojemníkov. Len príjemný ", ale" - teraz je to všetko v niekoľkých vysoko kvalitnú grafiku. Okrem toho, že vývojári sa rozhodli ozdobiť novú verziu hry moderné vyspelé a módne fyzikálneho modelu. Stručne povedané, nie je čas sa nudiť - hrať Counter Strike Source sa teraz nielen vzrušujúce, ale aj krásny.

K "bizón" geymerskogo veci cítiť pohodlne, a nemajú sa adaptovať na niečo radikálne nové, tvorcovia hier ponechaných zbraní a streliva Counter Strike Source "z minulosti."

Ak chcete spustiť hru, tradične sa však už musí najprv stiahnuť Counter-Strike: Source. Projekt je stiahnuť z torrent trackerov a nainštalovaný na každom modernom počítači počas niekoľkých sekúnd. Ihneď varujú, že v závislosti na vašom počítačovom systéme sa zmení a kvalitu dokladajú plány projektu. Napriek tomu, že štruktúra sa môže zdať vyberavé hráčov príliš bahnitej v niektorých momentoch, ktoré nekazí celkový dojem z hry. Okrem toho, že sú takmer úplne kompenzované moderné ragdoll animácie a skutočnú krv! Ach jo, pripravte sa na to Contra Soars naozaj varené veľa krvi. V hustej červenej kvapalina takmer všetky znečistené steny, podlahy, dokonca aj na strop a prečo budete chcieť pred vami real dospelých hry - viac než vážne.

Play CSS bude, ako príjemné je to možné aj preto, že vývojári majú postarané o najrealistickejšie projektu. Tie už nebudú warp, že bojovníci prechádzajú navzájom, aby - táto vada bola odstránená raz a navždy.

Ešte raz chcem zastaviť pozornosť na zbrane, a to napriek skutočnosti, že modely tu prezentované sú rovnaké ako predtým, vyzerajú jednoducho voskhotitelno - nedobrovoľne začnú pozerať a obdivovať ju.

Ak nám neveríte a chcete osobne presvedčiť o spoľahlivosti vyššie, dôrazne odporúčame, aby ste si stiahli hru, ak nie, tak aspoň vyzerať Counter Strike Source video trailer. Presvedčený, že sa vám bude rýchlo stal osobne zoznámiť s projektom! Buďte pripravení pozvať kamarátov!

 

Counter-Strike: Source