Záložky

Counter-Strike

Alternatívne názvy: Counter Strike, SK

Counter Strike 1. 6 - najnovšiu verziu populárnej série počítačových hier od Valve Corporation. Hra Counter Strike je prvá osoba strelec, založený na motore a GoldSrc Source. Všetky hry zadarmo Counter Strike k dispozícii široké publikum fanúšikov virtuálnej zábavy. Táto časť hry úspešne získal srdcia mnohých užívateľov. Pekná grafika v kombinácii s rozsiahlymi možnosťami hrania. Counter Strike on-line príbeh nie je jednotná. Nie je jedna karta, je voľba, ktorá so sebou nesie náročné úlohy, ktoré neumožňujú nechať ujsť ani najaktívnejšie. Navyše, systém interakcie tímu prináša svoje vlastné chuť do hry, učí konať harmonicky a čo najúčinnejšie dosiahnuť spoločného úspechu. Víťazi cien za predpokladu dobré ako mena. A to bude súhlasiť, je dobrým podnetom k hľadaniu víťazstvo nad našimi nepriateľmi. OD tiež získať nejaké omrvinky, ale nie je to ani ísť k porovnaniu s prvou ťažbou. Counter Strike SK - toto dobrodružstvo nasýtené svet, v ktorom nielen hrá úlohu šťastie, ale aj úsilie.

Chcete sa stať legitímnym účastníkom vzrušujúcich udalostí, musíte si stiahnuť Counter Strike. Existujú špeciálne programy, ktoré vám pomôžu nainštalovať hru. Hlavným vrcholom novú zložku na vašom počítači, pretože inštalácia Counter Strike on-line cez nainštalované hry je prísne zakázané. Navyše, musíte navštíviť oficiálnej webovej stránky, kde je registrácia vykonaná Counter Strike. Vytvoriť nový účet, vyplňte prosím nasledujúce polia: užívateľské meno, heslo, zopakujte heslo, e-mailovú adresu, kód obrázok. Okrem toho všetkého, je potrebné poznamenať, že existujú určité minimálne požiadavky, ktoré musia byť splnené PC. Takže žiadne problémy hrať Counter Strike, budete potrebovať nasledovné parametre: operačný systém Windows XP, procesor 500 MHz, zvukové karty, grafické karty s 16 MB pamäte, 96 MB pamäte RAM. Uistite sa, že je všetko v poriadku, zvoľte predajnej strane, vziať do rúk zbrane a zaviazať svoje hrdinské činy!

Rovnako ako v hre CS - toto je konfrontácia medzi dvoma bojujúcimi stranami, mali by ste sa pripojiť k jednej z nich. Rozhodnite sa sami, či je spravodlivé alebo nevedomá teroristickej komanda. Ohľadu na to, aká časť zadáte závisí prevádzkovanej herné činnosti. Existujú tri hlavné karty, kde sú najhorúcejšie udalosti. Tento VIP Atentát (teroristi snažia zabiť VIP , a poriadkovej polície - priviesť ju do bezpečnej oblasti), rukojemníkov záchrana (komanda zachránili rukojemníkov a teroristi sa predstavujú hluk) a Bomb / Defuse (teroristi musí vybuchnúť bomba, a komanda neutralizovať opak). Samozrejme, že okrem nich existujú aj iné lokality, ale tieto karty sú najžiadanejšie. Na konci misie hry SK 1. 6 pomerne distribuuje zaslúžené ocenenie.

Minúť svoje ťažko zarobené peniaze, môže byť špeciálny buy-zóny. Potom im všetko, vrátane zbraní a ďalších užitočných vecí predal. Pokiaľ ide o zbrojnicu, tu a pištole, a brokovnice, a obrúbené zbrane, bomby a granáty a samopaly. Tiež budete potrebovať a predmety, ako sú policajné štít (štít), brnenie (Armor), plus helma brnenie (Armor + prilba), okuliare pre nočné videnie (Night-Vision okuliare), kliešte (zneškodniť Kit ). Čím viac sa vaše finančné možnosti - tak pevne zabalené. Tak ideme na to!

Counter Strike Free ponúka možnosť podieľať sa na turnajoch. Majstrovstvá sa od amatérske tak veľkom rozsahu ako na svete, to znamená, že sa najlepšia časť tímu. Ak sa ukáže, že je súčasťou jednej z profesionálnych tímov, to zaručuje veľa zážitkov a bohatého života. Každý voľný minútu Do poteší vás možnosť hrať Counter Strike on-line. Znovu a znovu sa budete snažiť vrátiť tento zaujímavých aktivít!

Ďalším plusom je, že Counter Strike 1. 6 hra existuje niekoľko modelov hranie. Oni sa líšia vo vzhľade postáv, tj kamufláž na mapách voľných pracovných miest. Pre teroristami, ak také herné modely ako Phoenix Faction (východnej Európy), Arctic Avengers, Guerilla Warfare (švédske) a Elite Crew, a pre komanda - Seal Team 6 (US), GSG-9 (nemecký ), GIGN (Francúzsky), Special Air Service (anglicky). Táto rôznorodosť prináša nový prístup k hrateľnosti a nekonečne šťastný účastníkmi.

Pripojte sa k svojej vlastnej skúsenosti vyskúšať všetky funkcie tejto krásnej hry! Skutočnosť, že mnoho rokov hry Counter Strike sietí NETA nesmie viesť k strate záujmu zo strany užívateľov, hovorí samo za seba. Môžeme len Prajeme vám dobrú náladu a veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more