Záložky

Cosmic Prestávka

Alternatívne názvy: Cosmic Prestávka

Hra Cosmic Break - bezplatná multiplayerová third-person strieľačka s realistickými 3D grafikou, určené v anime štýle. Akcie postáv, ktoré sa vždy vyskytujú bojovať medzi sebou, sú roboti. Na bojovom poli, môžu pôsobiť súčasne proti 30 hráčom v rovnakej výške. Užívatelia možno vytvoriť postavu, vyzdvihnúť zbrane a pre neho rozhodnúť, ktorý režim prehrávania CosmicBreak. Aký bude robot závisí na vašej fantázii. Po obmedzení sa nič nestane a môžete spravovať jedinečný charakter rodia svoje fantázie. Existujú, samozrejme, návrh použiť niektorú z dostupných 50 modelov, ktoré už zhromaždených. Ale ak sa vám nepáči to, vyhrnúť si rukávy a používať viac ako 300 dielov, Prines, že bude naozaj drahé vaše srdce. Potom vyberiete jednu z troch existujúcich frakcií, budete viesť robota do nekonečných bojov. Ciele sú jasné - prežiť v horúcich bitiek vyhrať a vziať zaslúženú cenu. Nielen, že sa budete hrať CosmicBreak zadarmo, tak aj pre každej bitke môžete spoľahnúť body za zásluhy, hracie peniaze a všetky druhy užitočných predmetov, ako sú náhradné diely pre robota. Choď do toho! Úspech - výsledok vášho úsilia!

Registrácia CosmicBreak vás zavedie do nádhernej, krásny, plný dynamických akcií na svete. Jediné, čo musíte urobiť - je vyplniť registračný formulár na oficiálnych stránkach. Vyplňte do príslušných polí užívateľské meno, heslo, e-mailovú adresu. Zadajte hru, budete môcť cez Facebook, takže pri vytváraní účtu je nutné zadať názov iného fóra. Akonáhle sú všetky potrebné informácie budú nahrávať CosmicBreak on-line a teraz najzaujímavejšie hrateľnosť.

Firma CyberStep, as , Ktorý stojí u developera projektu, sa snažil, aby výrobok k dispozícii, a preto požiadavky na systém nemajú šokovať ľudí sú šialené. Pre hranie budete potrebovať nasledujúce nastavenia v počítači: OS Windows (2K/XP/Vista/7), procesor Intel Pentium III 1. 2 GHz, DirectX 9 kompatibilná. 0, RAM 256 MB. Pokiaľ ide o pripojenie k Internetu, by malo byť aspoň 128 kbps.

No, ak formality sa rieši, že je čas vrátiť sa do paralelného dimenzie s názvom Space príbytok. Chytený v ďalekej budúcnosti, budete musieť vybrať stranu, pre ktoré nie je škoda, aby všetky svoje sily a začať zbierať energiu z kozmu, ktoré pomôžu oživiť jeden z dávnych ARKOV (za právo na existenciu, a že ste sa rozhodli bojovať), tak, že mu na oplátku zase porazil Chaos chopil sa moci. Aby ste pochopili podstatu samotnej hry, a všetko do seba zapadlo, poďme sa obrátiť na históriu. Vo svete, kde ste boli dostatočne dlhú dobu anarchie. Pre-existujúce závod obrovských robotov, po prebudení zabudnutia, objavil strašný obraz: Kráľovstvo hrozného chaosu. Staroveké ARKOV, ktorá prišla k životu len tri. Je to sila, múdrosť a odvaha. Ale sila všetci z nich sú na pokraji vyčerpania. Naliehavo potrebujeme energiu vo vesmíre, ale to nie je dosť pre tri obrami. Prívrženci každý z robotov prebudil sa rozhodli za každú cenu obnoviť do normálneho života je jeho idol. Viazané vyčerpávajúci boj. Po každej frakcie sa domnieva, že môže poraziť Chaos robota a mal by prežiť za každú cenu. Zástupcovia frakcie nie sú ochotní pripustiť, aby sa navzájom, a kozmická energia, ktoré sú nevyhnutné pre každý z obyvateľov fantastického sveta, sa stáva hlavným vinníkom sváru.

Takže, v hre sú tri zväz: Bradin, kde odvaha a vernosť nadovšetko, sprievodca, ktorého prívrženci sú považované za najinteligentnejší a bojuje radšej spoliehajú na dobre premyslenej stratégie a Dostreks, ktorí veria, že každý perzistencia možno rozdeliť hrubou silou. Po vykonaní výberu, ďalšie stratégie, dostanete svoju prvú sadu robotov. Áno, čítate správne, CosmicBreak hrať budete ovládať nie jeden, ale niekoľko robotov. Presnejšie povedané, budete mať celú skupinu, ktorá sa nachádza v súkromnej garáži. A mimochodom, medzi robotmi si môžete vybrať kapitána. Všeobecne existujú štyri typy robotov, a sa líšia vlastnosti. Takže, Air roboty pochváliť silné urýchľovače a vynikajúcu ovládateľnosť. Roboti Krajina typ nemá v okolitých bitiek a inú schopnosť rýchlo sa pohybovať. Typ delostrelectva roboty svietiť počas útoky na diaľku. Typ Web crawler Podporuje najviac vyvážené a majú takú funkciu ako schopnosť opraviť kolegami. Okrem toho, všetky rôzne rozmery existujúcich robotov. S, M a L - to sú tri veľkosti, ktoré jednoducho musia byť vzaté do úvahy pri upgrade, rovnako ako pri výbere zbrane.

Herný CosmicBreak užívateľom ponúka režimy ako je Arena, misií a misií. Každý z nich je zaujímavá svojím vlastným spôsobom a čo si prišiel, nebudete nudiť! Okrem toho sa v priebehu hry si môžete chatovať s ostatnými hráčmi. Existuje pre tento osobitný hlasové a textové konverzácie. Stručne povedané, budete mať možnosť tráviť svoj čas bohatý, aby si veľa zábavy! Mať dobrú náladu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more