Záložky

Company of Heroes

Alternatívne názvy: Company of Heroes

Dnes amatéri strategická strieľačka Company of Heroes bol trochu odsunutý do pozadia v očakávaní nového druhej časti. Ale nemali by sme zabudnúť na všetky úspechy, je prvá časť projektu. Koniec koncov, jeden z mála sa jej podarilo vyhrať ocenenie horlivých herných kritikov. Developeri nemajú opustiť svojich potomkov starať sami o seba a neustále si dopriať hráčom nové prírastky do zaujímavých a pútavých misií. Trouble mnoho firiem rozvojových hry o vojne je to, čo robia všetci príliš tragický. CoH hru priamo priraditeľné vojenských stratégií, úspešne podarilo stelesniť vážnosť doby a nepreháňajte to s tragédiou. Nakoniec, nie je nevhodný pre hráčov, pretože z počítača s nepríjemným sedimentu, je to len hra počítač.

Tento projekt možno nazvať naozaj krásna aj cez hrôzu času, ktorý je zobrazený v ňom. V skutočnosti, tvorcovia hry sa podarilo urobiť nemožné - nový zaujímavý projekt na zdanlivo banálne tému (nemožné na vedomie skutočnosť, že 80% z dobrých hier rozvíjať témy vojny).

Ak chcete spustiť hru, Company of Heroes bude musieť pre-buy. Náklady na hry na oficiálnych stránkach dnes je asi 40 dolárov. Hlavnou podstatou hry - vývoj. Budete musieť masívne stavať budovy, a následne zlepšiť ich štruktúru. Okrem toho, vaša postava bude mať možnosť ťažby zdrojov - nie je práve typické riešenie pre vojenské stratégie. A, samozrejme, nájdete veľa miest spočíva predovšetkým v zachytení kontrolných bodov.

Takmer všetky významné udalosti predchádzala vojne v Company of Heroes. Video sa podobajú ich rozsah a obsah sa podobajú americké vojnové filmy. Určenie bar vedľa videa, tvorcovia hry museli vydržať plnú filmovú hru až do konca. To je dôvod, prečo hrať, občas máte pocit, že účastník vo filme.

Akonáhle si môžete stiahnuť Company of Heroes, uvidíte sami, že väčšina misií, ktoré pre jednotlivé trasy, niečo ako príbehy z amerického filmu.

Vo všetkých vývoji projektu bude priamo závisieť na vašich rozhodnutiach a vykonávaných stratégií. Tak, aby jeden zlý pohyb, môžete prísť o niekoľko desiatok postavený jednotky a naopak. Mnoho hráčov sa nepáči tento vývoj, a naopak nájdeme v tomto konkrétnom kúzlo, čo spôsobuje vážnejšie o hre všeobecne a rozvoja stratégií, najmä.

Ak chcete stiahnuť hru Company of Heroes môžete jednoducho prejsť na oficiálnych stránkach hry. Pred vami očakávať vážnu hru, ktorú môžete, aby ste sa nenudili na dlhé zimné večery.

A nemali by ste zmiasť skutočnosť, že hra Company of Heroes zadarmo, kým sa vám podarí. Tento projekt je naozaj stojí za požadovanú sumu, nebudete ľutovať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more