Záložky

Kolónie online

Alternatívne názvy: Kolónie online, kolónie online

Kolónie Hra bude rozprávať o prosperujúce kolónie Zel'var, ktorý je cieľom mnohých dobrodružných duší, ktorí sa rozhodli opustiť slnečnú sústavu, a staré dobré planéte Zem hľadá nový život a šťastie - ale nie všetky nájsť to, čo hľadáte. Mnohí boli sklamaní, a rozhodol sa obrátiť na pirátstvo prosperujúce obchodné cesty medzi piatimi planét v hre Colony, bohužiaľ kolónie vodcu, ktorí majú väčšiu potrebu obchodu príjmov s cieľom pomôcť technológie a vytvárať pracovné miesta pre novo prichádzajúci osadníkmi.

Pred prehrávaním kolónie , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB. Kolónie Registrácia neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte "Vytvoriť účet";

2. Zadajte názov vášho charakteru;

3. Zadajte platný e-mail;

4. Zadajte bezpečné heslo, potvrďte ho,

.

5 Zvoľte "Vytvoriť".

Kolónie hra - je hybrid medzi tvorivosťou, hrôzy a dobrodružstvo. Hra Colony sa snaží byť ako žiadny iný ORPG. Kočovník, vytvorte dedinu a chrániť svojich priateľov z hrozných tvorov, ktoré číhajú v lese - to je vaša práca. Môžete meniť krajinu, hospodárstvo alebo lov prežiť v týchto podmienkach kolónie on-line - to všetko závisí na vás. Village kolónie hra, ktorú vytvoril a spravuje samotnými hráčmi. Hra kolónie prihlásený sú základné úlohy, ako je poľnohospodárstvo (domáce zvieratá a hospodárskych zvierat), ťažby, výstavby budov (môžete postaviť dom v podľa vašich potrieb), rybárčenie, drevospracujúci a varenie.

Kolónie on-line - hra, v ktorej budete ovládať zdroje vo vzdialených priestoroch, v ktorých hráči súťaží dominovať obchodnej politiky a technologický rozvoj. Každý hráč kolónie prihlásený riadi správu planéty s prístupom k jedinečným zdrojom. Ak chcete vyhrať, hráč kolónie on musí zhromaždiť čo najväčší počet kreditov koloniálnej obchodných zdrojov, modernizácie technológií, udržiavanie obchodných ciest voľné pirátmi, a prípadne konania rozhodnutie Rady v správnom smere .

Na začiatku každého kola hráči kolónie prihlásený príjem z vlastných zdrojov. Rada sa schádza, aby hlasovali, ako sa správať s ohľadom na aktuálne dianie. Výsledkom môže odmeniť tých, ktorí sú ochotní dať úsilie do kolónie hre alebo potrestať tých, ktorí nemajú platiť ty. Hráči kolónie on-line môžete vytvárať aliancie s cieľom ovplyvniť hlasovanie v priaznivom smere.

Môžete príjem v kolónie Hra s pomocou kolonistov, ktorí niekedy prídu v hojnom počte, niekedy malé, a sú používané k dosiahnutiu pokroku v piatich oblastiach: spoločenstvo, vojenské, obchod, priemysel a vplyv. Po hlasovaní, Rada, hráči Colonies on sa zmení alebo upgradu týchto oblastí, alebo aktivovať jednu z nich, a poskytujú útočisko pre pirátov výmenou za zdroje. Budete kolónie hrať a predávať zdroje na úvery uzavrieť obchodné dohody výhodnejšie pre vás, alebo vykonať dodatočné zdroje. Hráči kolónie získať on-line a platiť za prostriedky v súlade s obchodnými dohodami.

Kolónie hra trvá desať úrovní. Môžete získať víťazné body s ostatnými hráčmi (VPS) od koloniálnych úverov a technologického rozvoja. Na konci, hráč kolónie on-line s najvyšším počtom víťazstiev je víťaz.

 

Kolónie online