Záložky

Kolaps

Alternatívne názvy: Kolaps

Zbaliť - hru, ktorá spĺňa všetky najlepšie tradície bojovníkov vykonaných treťou osobou. V priebehu hry hráč môže používať niekoľko základných typov bitky. Okrem toho projekt ponúka skúsiť šťastie s strelnými a plazmových zbraní. Ako radia skúsení hráči, ktorí už museli vysporiadať s hrou, veľmi účinne a efektívne sú energoudary.

Všetky základné kroky v projekte sú v drvivej modernom reálnom svete. Hra rozpráva o osude alternatívnej histórii ľudstva. Hlavný hrdina menoval Rodan bol schopný používať tento kľúč sa dostať do stredu anomálie. Tak sa mu podarilo splniť svoje poslanie na vlastných pleciach len čiastočne.

V hre budete musieť zbaliť, uvažuje udalosti, ktoré sa vyskytujú po anomálie nie je rozbité tisíce malých častíc, a od neho zlomil veľa nových príšer. Avšak, Rodan a prežil. Teraz hrdina je medzi monštrami, zločinecké gangy a armádu. Jeho hlavnou úlohou - ako sa zbaviť tohto pekla.

Priotkroem malý závoj tajomstva a poviem vám, že kolaps - hra, ktorá nám ukáže udalosti, ktoré nastanú po strašnej katastrofe, ktorá sa stala v roku 2013. Za to, že väčšina pozemkov sa zmenila, teraz to vyzerá skôr ako nejaká tajomná zóna anomálií, ktoré existovali predtým len v sci-fi poviedok a noviel. Takmer všetok život na Zemi zomreli, ľudia šaleli, a pravá príčina incidentu nemohol nájsť.

Do hry začala a vy budete musieť stiahnuť Zbaliť a nainštalovať do počítača. Akonáhle je hra nainštalovaná, budete mať možnosť pripojiť sa k projektu. Odtiaľ sa dozviete, že tzv ochranná zóna objavia hrozné démonmi. A obyvatelia mesta, pretože si uvedomil, že vyrovnať sa s touto silou nemôžu si vybral len cordon plot pozemok vážne - dať betónové dosky, oblasť okolo mínových polí organizovať a usporiadať kdekoľvek je to možné pištoľ automatickej odpovede.

Collapse môžete si ho stiahnuť iba jedna vysoko kvalitnú grafiku. Všetky farby prevedené vhodne, vytvára špecifické atmosféry náladu. Musíte plniť úlohy a misie, hrať Rodan. Silný charakter, ktorý je obdarený nadprirodzenými silami. Žije v uzavretej zóne, pretože v čase, keď rodičia neboli schopní evakuovať včas. Potom, čo ho videli, pochopili, že tento človek je schopný obnoviť spravodlivosť a obnoviť poriadok.

Mechanici hry je jednoduchý, to možno chápať z výstrelu ku kolapsu video prívesu: hlavná postava má rôzne zbrane na nepriateľa, vyzbrojení nožmi, môžete použiť meč, a tí, ktorí strieľa treba "oplatiť". Tieto pravidlá vám pomôžu rýchlo dosiahnuť úspech v hre. Uistite sa, že projekt bude lákať vás k pobytu. Nehovor mi veriť, skontrolujte, či pre seba!

 

Kolaps