Záložky

Call of Juarez Gunslinger

Alternatívne názvy: Call of Juarez Gunslinger

Game CallofJuarezGunslinger– pokračovanie slávneho projektu. Nová časť vývojárov bolo rozhodnuté o zrušení mexickej drogovej kartely dotieravý režim hodného a zlého policajta. V tejto hre, všetko sa vráti do normálu, bude projekt znovu stretáva pre jeho klasický pozná veľa noriem a štandardov.

CallofJuarezGunslingerрс začína s tým, že v jednom z menších salónikov prichádza chytrou starého kovboja, ktorý skutočne zmení Legendárny bandita Silas Greaves. Návštevníci salónu, samozrejme nemohol len tak chodiť okolo známeho kovboja, takže starý muž spadol tisíce žiadostí hovoriť o svojom živote, zdieľať aspoň niekoľko najzaujímavejších a naveivayuschih hororových príbehov. V skutočnosti to vyzerá, že tie nášho nového projektu. Všetko v CallofJuarezGunslingerдуэли, boja a operácie - je staré spomienky Greaves. Na každej novej úrovni, nový príbeh, zdá hráči násilné kovboj mládež.

Ak chcete spustiť hru, musíte najprv k stiahnutiu CallofJuarezGunslinger. Ihneď po inštalácii projektu a na začiatku hry budete cítiť trochu nesvoj. Skutočnosť, že takýto záznam stopy, ako Sílas Greaves v hre Volacie z Juarez nie je museli splniť aj najzávažnejšie hollywoodskych westernov. Všetky znaky uvedené u starého kovboja, vznikajú v hre iba okamžite zmizne z neho navždy. Vzhľadom k tomu, že grafika a celkový dizajn hry, nakoniec sa všetko začína vyzerať celkom harmonicky a úplne prijateľné.

Pokračovať naše CallofJuarezGunslingerобзор poznamenať, že aj prehnané dôstojnosti kovbojské príbehy o Greaves nekazí celkový dojem, práve naopak - oni vytvoria jedinečnú atmosféru. Okrem nastavenia Vypúšťanie tenký kovbojský humor, ktorá hra je presiaknutý skrz naskrz - sarkastické vtipy platí pre všetky situácie a charakterov. Akonáhle sa dostanete do tejto atmosfére projektu, pochopíte celý zmysel príbehu. Po tomto hry CallofJuarezGunslinger by bolo oveľa zaujímavejšie, pretože teraz budete rozumieť tomu, čo príbeh vzniku kovboj v salóne a prečo teraz žije.

V novej časti projektu všetkých zodpovednosť padá na bedrá hlavného hrdinu, tu nemá podporu - všetky misie a úlohy majú plniť sám. Čo je pravda, "osamelosť" hrdina kompenzované možnosťou získať rôzne zručnosti, ktoré môžu byť vyvinuté nezávisle na sebe. Škvarky sa dozviete štúdio natáčania dve pištole, brokovnice a držanie zručný technik melee alebo sniper prípadu.

Dokonca aj od vývojárov pripravený CallofJuarezGunslingerвидео-трейлера ukazuje, že hrdina môže zvyčajne získať skúsenostné body, čím sa zvyšuje úroveň a stráviť vývoj zarobil zručností. Získať bodov skúseností je veľmi jednoduchá - hlavná úloha vykonať, a nie sa báť prijať akúkoľvek prácu ponúkol.

 

Call of Juarez Gunslinger