Záložky

Call of Juarez

Alternatívne názvy: Call of Juarez

Game CallofJuarez dlho pred jeho oficiálnym predstavení spôsobili v radoch of Gamers a kritikov vážne podozrenie. V úspech projektu je úprimne povedané nie je veľa veril. Štúdio Techland , kým sa tento projekt výhradne s žánrom Oddechové , a teraz sa rozhodla radikálne zmeniť smer vývoja a snaží sa predstierať, že [_3_ ] FPS . Druhým dôvodom, ktorý spôsobil podozrenie medzi hráčmi - Poľský developer kompetencie. Väčšina ľudí jednoducho nezmestia do hlavy, ako sa Poliaci môžu rozprávať príbeh Texas kovboj. Ako môžete vidieť, že je to eso v rukáve Techland . Hra kvalitné a zaujímavé sa ukázalo, naozaj.

Väčšina hráčov na otázku, čo je kľúčom k úspechu každej hry, odpoveď, bez váhania, že je príslušný rozprávanie - určený pre detail dielov a všetky druhy odtieňov. V CallofJuarezрс vývojári boli schopní robiť všetko presne tak, ako to je, ako hráči. Po prvé, oni boli schopní ozbrojiť seba s maximálnym množstvom užitočných informácií, na viditeľnom mieste udalosti z Divokého západu. Za druhé, oni urobili múdre rozhodnutie predložiť všetky tajomstvá pozemku sa dávkuje. To znamená, že sa ani očakávať, že budete schopní odhadnúť, aký bude finálny hra, sa snaží hrať to po dobu piatich minút. V rámci tohto projektu, nové dejové línie otvoriť, keď príde čas, že. Dej vyzerá vyrovnaná v priebehu hry.

Ak chcete spustiť hru, budete potrebovať herný klient CallofJuarezскачать. Postup je jednoduchý a rýchly, najmä ak používate torrent trackerov. Po zadaní projekt, ktorý bude predstavený na hlavných postáv jeho: od statočného chlapca Billy žijúci dobrodružstvo kazateľ Ray, nútený prijať úlohu arbitra po brutálnej vražde svojho brata, a mnoho ďalších.

V hre stretnete veľké množstvo malých scén. Všetko je znázornené na CallofJuarezвидео Rovnako by mohli mať vplyv na vývoj sprisahania. Počúvajte pozorne do všetkých častí dialógov a jesť bezkonkurenčné atmosféru westerny. Hra bola vytvorená tak realistické, že všetky emócie sú znaky chtiac nechtiac, a hráč prechádza. Niektorí kritici sa nechali hráč dokonca porovnať svoj projekt s vynikajúcim napísaná kniha, ktorá môže byť prečítať dní bez zastavenia.

Je príjemné, a skutočnosť, že CallofJuarezиграть budú mať záujem v ňom kvôli miešanie rôznych žánrov. Projekt mohol byť realizovaný vo všetkých najzaujímavejších nápadov. Okrem toho, každá položka v celkovom kontexte vyzerá celkom organicky - to je spracovanie si zaslúži kvalitné.

Osobitnú pozornosť si zaslúži koňa hrdinu, ktorý vyzerá tak realistické, že prvých pár minút po tom, čo sa objaví na obrazovke Call of Juarez , hráči musia vynaložiť na to učenie.

Ak chcete si predstaviť, ako to vyzerá v skutočnosti stačí stiahnuť a vyskúšať túto hru - verte mi, nebudete ľutovať!

 

Call of Juarez