Záložky

Call of Duty: Modern Warfare 3

Alternatívne názvy: Call of Duty: Modern Warfare 3

Game CoDModernWarfare 3 sa stal ôsmym cyklus legendárneho projektu Volacie z Povinnosť , pokračovanie obľúbeného mnohých [ _6_] Warfare 2, záverečná časť slávneho trilógie Moderné Warfare . Projektový tím oznámil, že Warfare 3 bude stále existovať v roku 2010, a do konca roka 2011, oficiálnu verziu projektu. Projekty v potrubí musel prejsť niekoľko súdnych sporov, ktoré zabrzdenými prácu. Avšak, ako vidíme dnes, je to skončilo úspešnú prezentáciu projektu CallofDuty 8 , aj cez obvinenia a ďalšie problémy.

Som rád, že vypracovanie súčasne pracoval pre niekoľko spoločností. Každá zo spoločností zodpovedných za vykonávanie rôznych kúskov práce, ako je napríklad Raven Software - pre kvalitný multiplayer.

V oznámení CallofDuty: Moderné Warfare 3 [_4_ ] bol prezentovaný jeden z najzaujímavejších misií projektu - Black Utorok . Táto misia pomohla najviac jasne ukazujú hlavné inovácie projektu - najnovšie hybridné zrak a granát 9 - Bang .

Na začiatku roka 2011, tvorcovia CoDModernWarfare 3 videá prívesy sa začali v roku Youtube . V reklamách zobrazené len niekoľko východiskových miest: Manhattan, Londýn, Paríž a Berlín. Grafika a herné mechaniky okamžite priťahuje vďačné hráči. Následne Pravdou je, že po zápase vo voľnom valcovanie, hráči plot bol kritizovaný. Avšak, bude účtovať na problémy spojené s oddelením vývoja tímu a urobiť si vlastný záver, že to, čo to bolo, a hra bola naozaj dobrá.

Akonáhle sa rozhodnete download CoDModernWarfare 3 a skúšky osobne, majte na pamäti - moc ísť do podrobností o sprisahanie, a pokúsiť sa pochopiť, že je to nutné. Takže hra bude vyzerať oveľa zaujímavejšie. A tí, ktorí požiadali, aby hru odtieňa projekt sci-fi budú splnené v plnom rozsahu.

Vo CoDModernWarfare 3 Play bude v obľúbenej obvyklého režimu spoločných úloh. Je potrebné poznamenať, že v porovnaní s predchádzajúcim zápase bolo veľké zlepšenie - hernej scény vyzerajú rôznorodé. Aj keď skutočnosť, že nie všetky pracovné miesta hráči, ako je, že sú veľmi praktické a užitočné.

Z Povinnosť Volacie : Moderné Warfare 3 - prvý vo svojej rade hra, v ktorej bol pridelený určitý počet tried ocenenia. Ďalšia novinka - teraz s cieľom zlepšiť CoDModernWarfare 3 Weapon alebo výkon postava je znovu vykonať osobne čerpanie potrebné vlastnosti, než aby si kupovali zlepšiť, ako to bolo predtým.

Bolo tiež pridaných niekoľko nových spôsobov hry - len to, čo budete potrebovať pre nový projekt. Kto by sa povedať, čo by bolo, CallofDuty: Moderné Warfare 3 - Game [_3_ ] si zaslúži pozornosť, a skutočnosť, že sa vyvíja aj v časoch konfliktu sa koná v radoch kľúčových vývojárov dodáva len body "pre" v jej prasiatko. Všetky CoD sú kvalitné a ôsmej časti projektu - nie je výnimkou!

 

Call of Duty: Modern Warfare 3