Záložky

Kód Lyoko

Alternatívne názvy: Kód Lyoko, Kód Lyoko Kód Lyoko

Game Code Lyoko - zadarmo, sociálne a vzrušujúce v žánri RPG. Na prvý pohľad sa môže zdať, že hra Code Lyoko on-line docela divný. Ale je nutné pochopiť podstatu a ukázalo sa, že všetko je ľahké a jednoduché. Veľa kmeň nemusíte sa. Hlavné zameranie na hru.

Aby nedošlo k zaťaženiu procesu hry a v tomto procese nemala utiecť na zlý spustiteľný alebo niečo také, prosím, porovnať systémové požiadavky na nastavenie vášho počítača. Nič zložitého to, len aby mali dosť

• priemerné parametre počítačového systému;

• Pripojenie na Internet;

• klávesnica;

• myš.

Ako je to tak. Ako už môžete začať hrať hru Code Lyoko, ale potom je tu prekážka v ceste - Code Lyoko zaregistrovať tu príliš, všetko rýchlo a ľahko. Odporúčame si len skontrolovať svoje údaje a pamätať si, že nie je distribuovať svoje heslo. Postup je nasledujúci:

1. navštívte oficiálne stránky hry Code Lyoko;

2. kliknite na ukazovateľ - hrať;

3. vyberte možnosť - registrujte sa zdarma;

4. zadajte svoju e-mailovú adresu,

. 5. vytvoriť heslo, pozostávajúce z nie menej ako šesť znakov

6. Ak súhlasíte s pravidlami používania hry, potom zaškrtnite príslušné políčko pre to,

7. potom kliknite na - registráciu.

Teraz je možné pristúpiť k zábave, a začať hrať Kód Lyoko.

Už ste niekedy - niekedy si predstaviť svet, ktorý existuje na druhej strane sveta. To je v tejto hre budete navštevovať v paralelnom svete. Rovnako ako nič zvláštne, ale príbeh začína s tým, že obyčajní študenti, ktorí sa rozhodli len objavovať, naraziť na nádherné stvorenia, monštrá. Treba prežiť. Zdá sa, že ste jedným z nich. Kto presne - môžete si vybrať. Kód Lyoko herné tvorcovia ste výber zo štyroch strán:

• Ulrich;

• TL;

• Yumi;

• Jeremy.

Rovnako ako v každej hre, všetky postavy majú svoje vlastné individuálne charakteristiky. A vaše herci. Všetci sú jedinečné, každý svojím vlastným spôsobom, každý z nich má svoje schopnosti, núti dosiahnutie každého konkrétnej úlohy.

Vo svojej právo hrať rôzne herné módy, pri plnení rôznych úloh, hranie hier. K tomu dostanete odmenu. Vaša postava sa obratne spustiť, prejdite zákruty hravo reagovať na neobvyklé situácie. To všetko budete robiť rýchlo. Rovnako ako v každej hre, nemusíte len hrať, a starostlivo premyslieť všetko, si myslíte, že ako stratég. Ale to nie je moc uniesť, pretože to nie je tak zložité, ako by sa mohlo zdať.

Hra Code Lyoko na trhu pomerne dlho, nie je veterán, samozrejme. Grafika trochu primitívne, ale kvalita jeho úroveň, jasný, spôsobuje také pozitívne pocity. Hudba je špecifická, ale stále nekončí hru.

Hra bola vytvorená bez vekového obmedzenia, ale napriek tomu, ak si myslíte, že dobre, je ideálny pre mladých ľudí.

Zdá sa, že všetko je jasné a známe. Uvoľnite sa a nechajte hrať. Teraz môžete pristúpiť k hracím procesu. Sú na vás čaká tu. Užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more