Záložky

Call of Duty: Black Ops 2

Alternatívne názvy: Call of Duty: Black Ops 2

Game CoDBlackOps 2 - deviaty legendárny projekt Volacie z Povinnosť a druhá časť hry série [_3_ ] Black Ops . Globálna verzia tejto hry sa konala v novembri 2012. Charakteristickým rysom CallofDuty: Black Ops 2 [_4_ ] , rovnako ako jeho predchodca - prítomnosť zmysluplné a koherentné sprisahania. Teraz hra nie je chaotický súbor vojnových scén, dokázala stelesniť príslušný pozemok. Projekt je tak šokoval svedomie hráči, že niektoré z nich sú hlavné postavy spojené s hrdinami populárnych hollywoodskych filmov.

Black Ops 2 [ _4_] sa nevzťahuje na žiadne zvláštne známky, ale nečakane pre vývojárov a hráčov, sa podarilo stať sa najviac úprimné (áno, bolo to úprimné) projekt roka. Dnes strelec CoD Black Ops 2 by sa dalo nazvať jedným z najpopulárnejších strelcov. Úspešne sochetaetv skvelý dej, atmosférické scenérie, pôvodnú úlohu.

Pre vás hrať môžete začať, budete musieť (tradične) Stiahnuť CoDBlackOps 2. Torrent trackery pomôcť, aby sa skok a klientskej inštalácia rýchla a bezproblémová procesu. Chystáte sa do projektu, môžete vidieť, že pred začiatkom každého nového misie, hráč je vyzvaný, aby si vybrať dva hlavné typy zbraní a zhromaždiť všetky potrebné diely a príslušenstvo k nim.

Bude nový návrh vašich akcií a vašej postavy priamo závisieť na ďalšom výsledku hry. V hre existuje niekoľko špecifických body sprisahania, v ktorom sa postava sa objaví pred tým. Rozhodnutia prijaté v BO 2 zmeniť následný vývoj v hre.

V kampani "Nástroje" hrdinu v každej novej misii bude ponúknutá bonusy. Mohlo by to byť ženista vesty a nové odrody zbraní a mocných pascí. Každá nová misia otvorené 10 pracovných miest. Podľa podmienok hry pre skúšanie hrdinu spoliehať odmeny v podobe ďalších zbraní. Misie pridal niektoré inovácie, ktoré robí správu viacerých znakov môže byť vykonaná súčasne.

Volacie z [_6_ ] Povinnosť : Black Ops 2 - hra , v ktorej je vašou hlavnou úlohou bude viesť. To znamená, že budete musieť dávať pokyny a rozvíjať rôzne bojové taktiky. Sa musí naučiť rýchlo reagovať na úlohu rýchlosťou blesku a generovať príkazy. Musíte sa brániť kontrolných bodov zaútočiť na nepriateľa prístrešie, sledovať a obhajovať svoje územie.

Pre overenie spoľahlivosti vyššie, a osobne sa na novom projekte, môžete sa pozrieť na CoDBlackOps 2 video -trailer, ktorý podrobne opisuje všetky funkcie a výhody v hre.

 

Call of Duty: Black Ops 2