Záložky

Call of Duty 2

Alternatívne názvy: Call of Duty 2, počet kancelárske povinnosti, cod 2

Hra Call of Duty 2 je vzrušujúce počítačové hry. Táto hra je pokračovaním prvej časti hry. V Call of Duty 2 sa vyskytujú udalosti v prvej osobe. V hre Call of Duty 2 je vytvorený v štýle strelca.

Hra Call of Duty 2 je iba stiahnuť z oficiálnych stránok hry. Stiahnite si Call of Duty 2 môžu len používatelia dospelých. Pre maloleté osoby prístup k tejto hre je uzavretý.

Môžete vidieť o hru Call of Duty 2 videí. V videa, môžete zistiť sami, mnoho užitočných informácií: kurzy, akcie, zbrane a frakcií.

Hra Call of Duty 2 vás zoznámi so všetkými svojimi znakmi:

1. Vasilij Kozlov je Červená armáda zo 13-teho gardovej streleckej divízie. Je zastúpený v hre ako hlavná postava, ktorá koná v sovietskej kampani. Začnete hru pre znak na preventívne rozsahu sovietskej armády, ktorá je 30 km od Moskvy. Ten sa zúčastňujú v bitke pri Stalingrade.

2. John Davis je seržant môjho 7. obrnenej divízie. Podieľa sa na severe africká kampaň.

3. David Welch je kapitán 7. obrnenej divízie. Bol to veliteľ tanku v druhej scéne britskej kampane. David sa zúčastňuje supertankovyh ofenzívu v severnej Afrike kampane, rovnako ako v severozápadnej Líbyi.

4. Desiatnik Bill Taylor je druhá spoločnosť "D" v 2. práporu Rangers. On je hlavná postava z amerického ťaženia. Bill sa podieľa na vylodenie v Normandii ("D-Day"), ako aj bitky pri 400 v Bergshtayne. Podieľal sa tiež na prechode Rýna.

V hre Call of Duty 2 zbrane delené kampane. Všetky kampane majú bežné typy zbraní, ale sú rôzne modely

1. Pištole.

2. Courier.

3. Rifle.

4. Sniper puška.

. 5. Granáty.

6. Gun.

7. Gun.

8. Granát.

V hre Call of Duty 2, môže hrať v rôznych režimoch v režime pre jedného hráča a multiplayer. Závisí na výbere režimu herných funkcií.

V hre Call of Duty 2 mechaniky, môžete si stiahnuť torrent súbor, ale pre to, čo potrebujete k inštalácii programu na vašom počítači.

V hre Call of Duty 2 ks má niekoľko kampaní:

1) sovietska kampaň. Táto kampaň sa skladá z niekoľkých epizód. Účastníci v tejto kampani by mala hrať sedem misií. Vo Stalingradu, sú všetky udalosti kampane.

2) Britská kampaň. Skladá sa zo štyroch epizód akcie v tejto kampani. V britských akcií kampane sa vyskytujú v priebehu 13 misií. Udalosti v hre sa uskutoční v troch regiónoch Francúzska, Severnej Amerike a v Normandii.

3) Americká kampaň. Skladá sa z troch epizód akcie v tejto kampani. Pre sedem misií udalostiam v hre. V amerických udalosti kampane sa uskutoční v Berlíne.

Hra Call of Duty 2 je prezentovaná v niekoľkými spôsobmi:

1. Shootout - akcie sa konajú na rôznych miestach.

2. Team Deathmatch - akcia koná menom oboch tímov.

3. Capture the Flag - je potrebné v tomto režime zachytiť vlajku svojich súperov a chrániť vaše.

4. Head - nový mód, v ktorom musíte nedá chytiť jeho sídlo.

. 5. Search and Destroy - to je mód, v ktorom budete musieť buď bombu alebo brániť túto udalosť.

 

Call of Duty 2