Záložky

Clone Wars Adventures

Alternatívne názvy: Clone Wars Adventures

Clone Wars Dobrodružstvo on-line - browser MMO RPG hra, kde môžu používatelia zapojiť sa do vzrušujúcich Star Wars. Hra developer je spoločnosť Sony prihlásený Zábava , vydavatelia - chalani z LucasArts Zábava . Vo sprisahania hry dal druhú a tretiu časť legendárnych Star Wars. Galaktická republika nemôže zastaviť nepriateľské akcie a nechať na pokoji a separatistickej droid armáda. V rovnakej dobe, Jedi objednávky, ktoré riadia klony, túži zistiť tajomstvo Pánovej Sidious (Sith Lord). Tí, ktorí budú hrať v Clone Wars Dobrodružstvo , tak pripojí k divokosti kontroverzné udalosti, tam bude žiadne voľné minúty. Obyvatelia tejto mimoriadnej svetovej nuda je neznámy! Okrem toho, všetky akcie poteší oko nádherný dizajn. Krásne cartoon grafika okamžite rozveseliť aj tie zamračený užívateľa. Všeobecne Clone Wars hra s mnohými úlohami, spoločenské udalosti a charakter prispôsobenie, je vhodnejšie pre teenagerov. Ale dospelí často vážne a ľudia, ktorí chcú relaxovať v pokoji, závislý na online projekt. V dlhom zozname mini-hier, si každý môže nájsť niečo pre seba atraktívne. Skúste to - nemusíte ľutovať!

Čo to bude trvať dostať príležitosť zúčastniť sa živý herný svet? Po prvé, Clone Wars registrácia, počas ktorej zadáte v príslušnom riadku požadovaný tvar niektoré údaje (užívateľské meno, heslo, e-mailovú adresu). Vytvorenie akkakunt, byť pripravený na to, že ste povinní prijatie našej dohody užívateľa. Po druhé, mali by ste si overiť, či počítač spĺňa nasledujúce konfigurácie: Operačný systém Windows XP alebo Windows Vista , procesor Intel Pentium 4 (alebo viac) video Radeon 8500 / GeForce 3 Rad ; najmenej 512 MB [ _2_] RAM. Ak je všetko v poriadku, budete prepravovať bezpečne v čarovnej atmosfére herného sveta.

Počnúc Clone Wars hrať na stranu Federácie, budete bojovať s klony. Len si myslím, budete bojovať bok po boku so svojimi obľúbenými postavami z animovaného seriálu rovnakého mena! Buďte v rovnakých radoch ako Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Yoda a Ahsoka Tano - na počesť akéhokoľvek milovníka Star Wars. Okrem stretnutia s legendárnymi hrdinami, môžete očakávať lojálni priateľstvo s ostatnými hráčmi. Každý užívateľ bude mať možnosť nájsť si kolegu ducha, čo je vždy príjemné chatu vo svojom voľnom čase.

Takže to, čo presne sa varí hra Clone Wars Dobrodružstvo ? Na kanonických miest pre série môže byť mnoho rôznych akcií. Po hre Clone Wars - je, prvá, najzaujímavejšie mini-hry, ktoré vám pomôžu zúčastniť sa pretekov na spídru, svetelnými mečmi, vesmírne bitky, natáčanie súťaže . Práca a bude pre tých, ktorí radi bochníka. Napríklad, ak ste priťahovaní zložité puzzle? Po druhé, je to osobné domáce konštrukcie a jej vývoj. Takže môžete poraziť dom podľa vášho vkusu. Výber nábytku - jeden z najpríjemnejších momentov, takže to pomaly. Mimochodom, v dome budete riadiť hostí. Je lepšie venovať dostatočnú pozornosť interiéru, tak, aby skrutka sa pred priateľmi. Po tretie, je prítomnosť vo vašom živote virtuálnych maznáčikov. To znamená, že každý môže mať droid spoločník, ktorý je považovaný za celkom v pohode. Okrem svojej funkcie kruhu môže byť predĺžená, inými slovami - naladené.

Vážení priaznivci veselé dobrodružstvo, ste vždy slobodne rozhodnúť, kedy a ako hrať túto hru. Nie všetko, čo nezaväzujú. Ak ste hľadali zamestnanie bez ďalšieho uťahovania namáhania, World Clone dobre zapadajú! Nechajte splniť všetky Vaše očakávania!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more