Záložky

Bitka o bohov

Alternatívne názvy: Clash of Olympus

Game Battle of the Gods podľa zákonov spoločnosti Olympus.

starodávnych legiend má magickú auru, priťahujú príbehy pohanských bohov. Tvorili základ mnohých herných produktov, medzi ktorými vyniká hra prehliadača Battle of the Gods.

hráčov sa ponorí do atmosféry starovekých gréckych legiend a stane sa účastníkmi najjasnejších udalostí príbytku bohov - samotného Olympu. Každý nový hráč sa stane potomkom Stvoriteľa vesmíru a je nútený konfrontovať svojho otca. Stal sa skutočným tyranom a je čas ho zvrhnúť.

Pred vás sa otvára

vyhliadok Grandiózy, kde môžete spoznať priateľov Chaosu, súťažiť so Zeusom, pomôcť zachrániť Prometheusa, nájsť sa na Atlantis, navštíviť žaláre roztrúsené po celom starovekom kráľovstve. Nič vám nebráni v hraní Battle of the Gods práve teraz, pretože hra je prezentovaná zadarmo. A ak je to tak, je čas začať loviť impozantných titanov, nebezpečné echidny, nemilosrdných démonov s kyklopmi, minotaurami a kentaurmi.

Hero pick.

Aby ste mohli hrať hru Battle of the Gods, potrebujete obrázok, v ktorom pôjdete dobyť Olympus, a keďže existujú iba tri triedy, nebudete musieť dlho rozmýšľať nad mozgom.

  • Rytier je chránený brnením pred nepriateľskými útokmi a obdarený odvahou ponáhľať sa s nepriateľom v popredí. Má v zálohe niekoľko deštruktívnych techník, ktoré najzávažnejší súper neznesie.
  • Archer preferuje metodické zničenie nepriateľa z diaľky, presnú vyslanie svojich šípov na neho, ale dlho nevydrží pri boji zblízka.
  • Mág je sofistikovaný, ponáhľa sa s nepriateľom pomocou šikovných kúziel a cíti sa neporaziteľný. Keď sa mu však priblíži, nedokáže ponúknuť vážny odpor.

Tieto charakteristiky vždy zostávajú so znakmi, aj keď sa v procese odovzdávania zvyšujú. Objavujú sa ďalšie talenty, ako aj schopnosť prijať do chrámu bohov päť asistentov.

Ideme na úlohy.

Pretože sa jedná o ťahovú stratégiu založenú na prehliadači, registrácia Battle of the Gods je zabezpečená vytvorením mena a hesla. Ak ste sa už rozhodli pre triedu hry, preberajte úlohy, ktoré vám nechýbajú.

Takmer okamžite ste konfrontovaní s výberom, ktorý väzenia sa chystáte na výkon a slávu. Musíte sa vysporiadať s chimérami, zatočiť do titánov a upokojiť Cerberusa. V prvých misiách získate nejaké skúsenosti a zdokonalíte svoje zručnosti, aby ste si dokázali poradiť s nebezpečnejšími úlohami - stretnutie s cyklopasmi, minotaurami a inými starými tvormi.

S víťazstvom získate okrem slávy aj menu. Striebro je prakticky pod vašimi nohami a dá sa ľahko získať, ale zlato sa podáva za najťažšie úlohy a kupuje sa za skutočné peniaze.

Financie vám umožňujú kúpiť si nové zariadenie av iPlayeri Battle of the Gods je veľmi pohodlne premyslené - schopnosti načerpaných položiek sa prepínajú na nové. To vám ušetrí mučenie, zanechá starú vylepšenú vec alebo kúpi novú s minimálnymi charakteristikami.

bitiek v Clash of Olympus sa koná striedavo s nepriateľom. Aby ste uspeli, musíte premýšľať nad formáciou na bojisku, berúc do úvahy talent svojich hrdinov a nepriateľa. Potom, čo ste porazili bežných protivníkov pomocou mágie a výstroja, choďte na splnenie šéfov, po ktorých si môžete otvoriť kartu užitočných schopností a čím pevnejší bol šéf, tým účinnejšia je získaná zručnosť.

Je pre hráčov užitočné pravidelne sa pozerať na arénu, aby prijali výzvu hráčov a naučili sa užitočný artefakt alebo odmenu za víťazstvo. A stať sa silnou silou schopnou poraziť každú príšeru - spojenú v alianciách.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more