Záložky

Clan Wars

Alternatívne názvy: Clan War

Clan Wars on-line - je multiplayer hra na hrdinov, ktorý je zasadený do stredovekej Škótsko: krvavé boje medzi klanmi horalov.

Prihlásený hra Clan Wars je prehliadač-založené, takže to nebude sťahovať a inštalovať ďalšie programy a nevyvoláva špecifické systémové požiadavky pre počítač prehrávača. Stačí mať pripojenie k internetu a internetový prehliadač aktuálnu verziu.

Pripojte sa do hry Clan Wars sa líši od zápisov v iných hrách. Ak chcete začať s Clan Wars online registráciu po vás bude žiadať, aby ste sa zoznámili a určiť pohlavie, a potom ihneď volať pre výcvik boja. Takže si môžete zistiť, či máte tento typ hry, alebo nie, a cítiť vzrušenie vzrušujúce bitky. Po bitke, skontrolujte Clan Wars vás vyzve na vyplnenie štandardných polí registračného formulára: Meno a pohlavia, ktoré ste už napísal, to zostáva, zadajte svoju e-mailovú schránku a zvoľte si heslo.

Clan Wars online hra postavená na bitkách. Preto, budete mať postavu, hlavným účelom - najúčinnejšie bojovať. Teda váš úloha, keď začnete hrať hru Clan Wars Online je správne rozloženie jeho charakteristík, hru s názvom článkami. Vaša postava bude

- Force (zodpovedný za výdrž a dierovanie výkonu)

- Zručnosť (potrebné zistiť uvorotlivosti a antiuvorotlivosti)

- Intuition (zodpovedný za kritický zásah a schopnosť antikritu)

- Život (veľmi dôležité pre množstvo obrnených jednotiek opotrebovaný)

- Intelligence (nutné čítať runy a dôležité v niektorých profesiách)

Clan Wars online hra rozdeľuje zbrane do tried, na ktoré sa odkazuje prednosť znakové zbraní: kladivo, klub, sekery, nože, kopije a meč.

Každá trieda má svoj špecifický výkon a kapacitu. Pamätníci sa odporúča, aby si hru fórum rozhodnúť, akú taktiku bojových vám vyhovuje najlepšie. Len dva z nich: obrana a útok. V jednom ťahu môžete vykonať jeden útok hit a dať ochrannú jednotku.

Akonáhle začnete hrať hry on-line Clan Wars, bude váš bojovník získať skúsenosti boj s počítačovým topánok. Táto bitka režim je k dispozícii skôr, než sa dostanete na úrovni 3. Aj keď, ak si nie ste veľmi zaujímavý boj s umelou inteligenciou, stupeň 1 môžete už zúčastniť súboje - jeden na jednej bitke s iným hráčom. CO 2 úrovne, môžete byť už členom chaotické bitky, počas ktorej boj bude náhodne pridelený do tímu.

Po každom úspešnom boji, keď ste v Clan Wars hrať, vaša postava bude získavať skúsenosti, čo má vplyv na úroveň a dostať up - špeciálne okuliare, ktoré vylepšujú svoje funkcie. Tiež s každým bojom zvýšite zručnosti so zbraňami.

Z druhej úrovni, môžete sa pripojiť do klanu a zúčastniť sa špeciálnych klanových vojen - v boji pre Guardian. Víťazná strana získava rôzne trofeje, ceny a bonusy.

V hre existuje veľa rôznych miest - miesta a územia, z ktorých každá nesie funkciu hry. Tento

- Banka

- Guild lovci

- Outland

- Forest

- Tmavé drevo,

- Quarry

- Mine

- Gambling dom.

Play Clan Wars a robiť svoju postavu na zbrane, brnenia a ďalších vecí, ktoré budete môcť mať dve úrovne. Profesie ako: kúzelník, drevorubač, baník, Rockshaper.

K tomu budete musieť ísť do lesa, baňa alebo lom. Pracovný čas charakteru - hodina. To môže fungovať úplne bez použitia náradia, s opraveným prístrojom alebo za opravu nástroja. Záleží na tejto ťažby zdrojov na pracovisku a zodpovedajúce zvýšenie zručností.

Ak máte záujem o hru s dobrú príležitosť k boju a cítiť podporu svojho klanu, klanu vojny pre vás.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more