Záložky

Civilization 5

Alternatívne názvy: Civilization 5

Po prvej časti uznávaných vývojárov projektu Civilization V musel urobiť nemožné, aby prilákať záujem hráčov a splniť všetky ich očakávania. A to stojí za zmienku, sa im to podarilo! V piatej časti legendárneho projektu realizované úplne nové požiadavky, zatiaľ čo chrbtica hry sa nezmenil a charakteristické črty civilizácie aj čítať medzi riadkami.

Civilizácia 5 hry byť viac zaujímavé a vzrušujúce projekt. Vývojári prevziať zodpovednosť výrazne zvýšiť latku kvality, a preto hra je realizovaná výrazne lepšie a rozšírené možnosti pre rozvoj. Odporcovia sa stali oveľa zložitejšie a šikovný, a vyhrať, musíte vytvoriť sofistikovanejšie stratégie a plány. Rovnako ako v predchádzajúcich častiach, je tu možnosť, v piatom sieťovej hry, ale teraz je oveľa jednoduchšie a dynamickejšie. A, samozrejme, to je nemožné, aby upozornil na grafike hry - nie pravdivo, môžete volať túto hru pravda, umelecké dielo.

Civilizácia 5 Hra ponúka fanúšikom zaujímavý príbeh. Hlavným cieľom tejto hry - vývoj. Vaša postava sa bude správať ako vodca jeho vlastného kmeňa. A vodca primitívne spoločnosti bude vytvorenie skutočne moderný a kultúrny národ. Hovoríte, dej je niečo ako všetkých predchádzajúcich verzií civilizácie? Budeme sa hádať, tam naozaj sú niektoré podobnosti, ale nie unáhlené závery, to je vlastne nová hra, aby zabezpečili, že môžete jednoducho stiahnuť Civilization 5, a pokúsiť sa prejsť niekoľko misií.

Vývojári sa rozhodli odísť málo z bežnej obrazovky domácej politiky, a teraz menu, ktoré zobrazuje všetky dôležité zmeny charakteru viac podobá podobné ponuky v Diablo.

Ak by ste chceli vidieť pokojnejšie hru s menej krvavých bitiek, potom, bohužiaľ, náhlivo vás sklamať. Ak ste sa už zoznámili s projektom, vás naučí, ako hrať Civilization 5 nie je potrebné, však varujú, že otázka diplomacia pätiny ustúpil. Áno, teraz vaša postava bude musieť zlepšiť zručnosti vojny. Avšak, tento fakt a dáva hre akési čaro.

Jednou z najzaujímavejších noviniek je mesto-stať. Kým veľké osady môže odmietnuť vstúpiť do únie, malé mesto môže byť schopný byť vernými spojencami.

Pre stiahnutie Civilization 5, budete musieť kúpiť pre-prístupové klávesy. Hra je k dispozícii pre nákup v mnohých obchodoch, ale, napríklad, Parné pravidelné zásoby, a môžete si kúpiť hru za neuveriteľne nízke ceny.

Schopnosť obchodovať v aktualizovanej verzii bola nahradená možnosťou uzatvárania zmlúv, čo výskumu založeného na spolupráci.

Aj napriek tomu, že hra Civilization 5, zdarma, kým to nie je možné, veľa hráčov vstúpiť do radov každých účastníkov projektu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more