Záložky

Civilizácia online

Alternatívne názvy: Civilizácia online

Civilizácia Online - multiplayer, historická hra. Výrobcovia firma poskytuje fanúšikom možnosť zahrať si, že v reálnom svete, hra, ktorej cieľom je vytvárať, budovať mier, novú civilizáciu. A to všetko on-line.

Veľmi radi, že hra Civilizácia on nepotrebuje výkonné nastavenie vášho počítača. A len také základné požiadavky na systém, ako je napríklad:

 • Priemerné parametre počítačových systémov;
 • Pripojenie na Internet.

Pretože verzia hry Civilizácia online je doteraz vo svete hier, samozrejme, že tvorcovia si nemyslel proces formalizáciu hráčov v hernom procese. Ale pravdepodobne sekvencie a údaje, ktoré budete potrebovať, aby v tomto procese - Civilizácia Online registrácia bude vyzerať takto:

  1. Prihlásiť sa na oficiálnych stránkach hry Civilization prihlásený;
  2. Uveďte platnú e-mailovú adresu,
  3. Invent a zapíšte heslo, pozostávajúce z nie menej ako šesť písmen alebo čísel,
  4. Zopakujte heslo, a nie opakovať heslo do ostatných sietí, aby bola zaistená bezpečnosť vášho herného účtu;
  5. Prejsť na hranie.

Asi nie je tak jednoduché, budete míňať tento štandard pre akúkoľvek hru, tak, že by hrať Civilization online. A možno skontrolovať váš účet bude celkom rýchle a jednoduché. Ale to nie je pre nás rozhodnúť s vami.

Čo by ste hrať hry on-line Civilizácia on netreba si myslieť, krok za krokom, ako to neznamená online verziu tohto.

Na začiatku, bude vám ponúknutá štyri civilizácie. Na táto suma nebude koniec, keď idete dole hru, objaví sa ďalší civilizácie. Vaša postava sa nezdržiavali v jednej civilizácie celej hry. To bude automaticky otočiť do hry, zakaždým, keď budete dosiahnutie určitého cieľa, vykonať úlohu v určitej oblasti.

Tiež, to je veľmi zaujímavé, že budete sa vyskytujú v rôznych érach. Tu budú mať šesť

 • Staroveké ,
 • Klasické ,
 • Stredoveká ,
 • Renaissance ,
 • Priemyselné ,
 • Moderné .

Uvidíte svet vo všetkých farbách. A to vám pomôže kvalitnú grafiku a dobré animácie v hre.

Napriek tomu, rovnako ako akúkoľvek hru, tam je koniec jeho víťazstvo. Víťazstvo bude smiať iba vtedy, keď vytvoríte silnú civilizáciu. V možnostiach, ktoré sa zachytia väčšinu sveta a jednu z podmienok víťazstva - dosiahnuť vrchol v novoveku a vo vývoji vesmírnych výlety.

Pravdepodobne budete hrať Civilization online zadarmo. Je to o skutočné peniaze, ktoré získajú potrebné diely a prvky, alebo pre zlepšenie kvality charakteru pre lepšiu hrateľnosť.

Sľub, že hra bude najlepšie svojho druhu. No, nie vždy ponúkajú postaviť svoju civilizáciu, pretože by to bolo stvoriteľ sveta.

Stojí za to vyskúšať! Zdá sa, že hra Civilization on by mal už mať zástupy fanúšikov, ktorí sa chcú na chvíľu, aby sa odchyľujú od fascinujúce proces.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more