Záložky

Mesto Transformers

Alternatívne názvy: Mesto trasformer

Mesto Transformers on-line - to je nová bezplatná on-line MMORPG herný klient poslednej generácie Transformers, vytvorený na základe vlastného grafického enginu. Táto hra je vyrobená v žánri sci-fi, kde obrovské metropoly premenil v miesto vojenskej akcie, a obrovské humanoidné roboty sa stali riadnymi ihnimi obyvatelia.

Tak, prichádza do hry budete musieť prejsť město registráciu Transformers. Budete musieť zadať svoj e-mail, užívateľské meno a heslo. A potom stiahnuť hru klienta.

Registrácia Po hernej mesta Transformers, budete vyzvaní na vytvorenie znaku Svoge: najprv vyberte podlahu, a potom si vybrať triedu znakov (je v hre 6, a všetci z nich majú viac ako 80 zručností), potom môžete zmeniť vzhľad vašej postavy a priradiť Svoge jeho meno. Poznámka: Charakteristika vashogo charakter, ich 23 kusov a budú všetky dôležité v boji. Tak, v podstate všetky. Teraz sa pozrime podrobnejšie na existujúce on-line hry City of Transformers tried, ktoré bolo uvedené

Assault - táto špeciálna zblízka vyvinula silu a zdravie. Výborná znalosť rôznych rezanie a sekanie zbraní;

Duch - to je rýchly, vrtký a mlčanlivý charakter. Vlastné dvojaký ostrie;

Technician - je majster zbraní na diaľku a rôznych typov streľby.

Môže strieľať výbuchy a dal súpera na pasce spôsob nastražená;

Psionics - môže ovplyvniť nepriateľov na diaľku a spôsobiť veľké škody kúziel katastrofu a znehybniť ich;

Defender - možno liečiť spojencov (aj celú skupinu), a pomocné aura povznášajúci znaky;

Technomage - vplyv na nepriateľov, ktorým sa ukladá na ne také účinky ako: otravy, erózia, strata kontroly mysle, zníženej odolnosti, je možné volať o pomoc droidov.

Takže, ste v hre. Na obrazovke uvidíte inštruktážne správu, ktorú je potrebné starostlivo zvážiť. Chytený v jednom zo 2 malých táborov v závislosti na triede, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je porozprávať sa s NPC (NPC), ktoré bude musieť vziať prácu.

Počas hry City of Transformers on-line, bude vám ponúknutá rad zaujímavých, rôznorodých a náročných úloh, ktoré sú rozdelené do niekoľkých typov: Hlavná, Side, denné a sériové.

Po dokončení prvých pár misií v online hre City of Transformers, dostanete odmenu jeho prvý transformátora. Je pravda, že nebude spočiatku majú veľkú silu a nemožno prepravovať cestujúcich, ale pred prvým nepriateľom bude vyzerať gangbusters. Zabíjať monštrá a plnením úloh, budete pravidelne dostávať trofeje a ocenenia.

Hrať hru City Transformers on-line, budete bojovať s nepriateľmi a chráni Matrix, ktorý drží mnohé tajomstvá. Všetky akcie sa odohrá v 21 oblastiach našej planéty, kde vás čakajú rôzne testy a nebezpečenstvo. Ale to nie je všetko hrať City Transformers budete mať možnosť navštíviť mesiac, mesiac Amikrona, a to aj v minulosti alebo budúcnosti.

Ak viete, že jedným z tajomstiev Matrixu, môžete ovládať transformátory (ktoré v hre pre viac ako 50 druhov). Každý transformátor v hre City of Transformers on-line môžu byť transformované do jedného z vozidiel (každá trieda má svoj vlastný druh dopravy), je AeroMobile, Aerobayk pešie alebo AIM.

Zahrajte si online hru City Transformers budete mať k dispozícii 11 profesií, pomocou ktorého môžete získať zdroje pre výrobu rôznych predmetov ekipirovok, elixíry, čipy, a dokonca aj svoje vlastné Transformers. Ak chcete obchodovať s mestom Transformers on-line herný trh a navrhovanej aukcie.

Tu môžete tvoriť gildy, navyše v hlavnom meste Transformers hry môžete si sami domáce zvieratá (viac ako 50), ktorý bude vždy s vami, ale nikdy vstúpiť do boja. V hre sú aj iné objekty, ktoré môžu komunikovať: mechanické a elektronické prístroje, počítače, teleporty, poľné zdroje ...

Chceš to skúsiť? Pripojte Mesto Transformers vám túto príležitosť!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more