Záložky

Black Mirror 2

Alternatívne názvy: Black Mirror 2, black mirror 2

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 1. 5 GHz

RAM: 512 MB

Video: 256 MB pamäte

Miesto na disku: 6 GB

Black Mirror 2 - Druhá časť populárnej hry v žánri klasickej dobrodružstvo, vyvinutých v malom nemeckom tíme Cranberry Production. Pokračovanie hry neodhalí nám všetky záhady skryté v prvej hre, ale povedzte nám úplne nový príbeh o prekliatie Gordon, nešťastné majiteľa temné a tajomné panstvo. Black Mirror 2 hra stále neprenosnú pochmúrnu atmosféru a prostredie jeho predchodca.

Plot

Ak tvorcovia prvej časti hry krúžil okolo celého príbehu rovnakého mena a panstvo od počiatku hádzať hráč v centre diania, tajomný, mystický a desivé, autori sa rozhodli pokračovať v trochu iným spôsobom, než hráč postupne odhaľuje dejové zvraty. V Black Mirror 2 všetko začína znova neškodný pred nami je malé a veľmi pekné mestečko, kde, ako sa zdá, najväčší obtiaž je nevrlý šéf protagonista. A nikto od samého začiatku sme nepovedali o hory mŕtvol alebo strašné prekliatie, len vypálené poistky, ktoré by mali byť opravené tým, že pôjdete dole do pivnice. Závažné zákruty na začiatku nebude, budeme čeliť pravidelné chlapa, Darren Michaels bude putovať cez pekné mestečko, ako sa zoznámiť so svojimi rovnako krásnymi ľuďmi, a desivé rodinné Gordons budeme stretávať s výnimkou na zažltnutých fotografiách. Ale je to v súčasnej dobe, na jednom mieste v hre Black Mirror 2, všetko v dobrej obrátilo hore nohami a udalosti začnú vyvíjať s desivou rýchlosťou. Tu tragicky hlavný hrdina v nemocnici cnie po matke, a tajomný cudzinec, ktorého sme stretli vo väzení a na miestnej policajnej stanici sa povedať nám niečo strašné a desivého. Krok-za-krokom Black Mirror 2, hra len nedávno zdalo, že sa nám svetlo a slnečná energia, bude preháňať, pokrývajúci všetky hmlu strachu a všeobecné podozrenie.

Herné

Plán hry, rovnako ako mnoho hier tohto žánru, je znížený na vyriešenie záhady neustále odhaľujú hádanky a nájsť odpovede na otázky, pop-up, ako príbeh postupuje. Hlavná vec Black Mirror 2 je bezpochyby príbeh, že by mal hráč trávi čas sledovaním intonácia v dialógoch, sledovanie videa a spomienky na herné postavy. Akonáhle bude schopný plne pochopiť všetky zvraty príbehu, všetky technické strane tejto hry sami ustupujú do pozadia a rozhodnutie bude budúci puzzle nie je len ďalšie náročné hádanky, ale spôsob, ako zistiť, čo je nám ďalší ponúkajú hry Black Mirror 2.

Adventure 2. 0

Black Mirror 2, hra je plná klasické, pre všetkých členov tejto konkrétnej herný žáner, a hlavné inovácie, ktoré úloha nie je tak bežnou praxou. Každý, kto niekedy hral questy, videl logický nesúlad pohybov pri riešení väčšiny hádaniek, keď súbor čistá voda sa stáva komplexný reťazec akcií s vyhľadávacími vedierka, dobre prispôsobené opraviť to veľmi dobre, ak by to bolo oveľa jednoduchšie sa dostať vodu V blízkosti otvorenej vody alebo fontána. Tu sú logické incidenty ak je prítomný, to nie je tak zrejmé, a celá hra nie je príliš ovplyvnené. Okrem toho, všetky náležitosti spojené žánru hier uložených takmer vo svojej pôvodnej podobe - zámky a trezory, zbieranie užitočných vecí, potom je prevod do pracovných jednotiek, opravy rozbité, to všetko bude v hojnej miere tu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more