Záložky

Black Corsair

Alternatívne názvy: Black Corsair

Game Black Corsair pre morské dobrodružstvá

Virtuálny svet sa teraz a potom usiluje poslať hráčov do budúcnosti pre úžasné technológie alebo krajinu fantázie, aby čelili zázrakom a mágii; držať nos človeka v apokalypse a vystaviť ho útoku príšer. Ak ste neúnosne chceli niečo viac romantické, s chuťou dobrodružstva a štipkou nebezpečenstiev, hra Black Corsair je najvhodnejšia.

Táto stratégia založená na prehliadači vás zavedie do 16. storočia, kedy si ľudia plavali morom, objavili nové kontinenty a zviazali obchodné vzťahy, bojovali na lodiach a stretli sa s pirátmi. Teraz sa táto história zdá byť tak vzdialená a atraktívna. Ak máte poľutovanie nad tým, že ste nemali šťastie, že ste sa v tom čase narodili, môžete hrať Black Corsair a opraviť nesprávne výpočty osudu.

Prvé kroky v herni space

Prvá položka, ktorú musí každý nový kapitán urobiť, je registrácia Black Corsair. Potom je tu voľba charakteru:

  • Trading Expert
  • Bohatá dedička
  • Dláska anglického vojvodu
  • Portugal zničený aristokrat
  • Plačný námorník

Život každej postavy bol raz popraskaný, viedol nesprávnym smerom a nahradil vlajkovou loďou. Inými slovami, každá z nich má svoje vlastné dôvody stať sa korzármi.

Po definovaní úlohy začnete od najnižších stupňov námornej plavby po skutočnú hromovú búrku morí. Kde bude nový osud viesť a aké prekvapenia sa pripraví?

Keďže žiadny kapitán ovláda loď sám, potrebuješ tím. Prejdite do sekcie ponuky a prečítajte si charakteristiky námorníkov pred ich prijatím. Potom začína najzaujímavejšia časť.

Najprv máte jednu loď, potom dve, tri a postupne sa stane celá flotila. Pre každú loď potrebujete spoľahlivú posádku, ale lode a posádka musia byť nepretržite čerpané, aby sa zlepšila výkonnosť.

Striedame vojny s inými misiami

Poskolku veľa robiť nejaké boje, je potrebné vybaviť flotilu s jadrovými zbraňami, rýchlymi plachtami a priestrannými držadlami. Po bitke vyzbierajte dobro, ktoré nepriateľ vynechal. Môžete ho predať alebo ho nechať.

Úlohy, ktoré vám poskytujú rôzne kontinenty, vám pomôžu rozvíjať:

  • Zachyťte alebo doručte nákladu
  • Ponúkajte loď
  • Zabudnite ho na palubu
  • Ochrana dediny pred útokom
  • Reconcile monster

Za každú riadne vykonanú objednávku dostanete peniaze, skúsenosti, bonusové položky alebo tovar. Všetko príde vhod, ak nie v danom momente, potom neskôr iste.

Naučte sa stavba lodí, základy a pravidlá, príležitosti a taktiky: obrany, útoku, delostrelectva. Všetky momenty sú dôležité: tak ako je tím vyškolený a ako nastavíte lode. Je lepšie dať nejaké lode do hlavy, okrem iných, skrývať ich od priamych zásahov. Ale tieto komplexné lekcie začnú neskôr a prvé postupné učenie s jednoduchými questami, po ktorých nasledujú veľkorysé darčeky a bonusy, ktoré vám podporia a podporia nové úspechy.

Je veľmi dôležité zjednotiť sa s hráčmi na spoločné bitky. Spojenci vždy pomáhajú, zdôrazňujú niekoľko podporovaných lodí alebo sa pripoja k veľkej bitke. Iní môžu vyhlásiť vojnu a vidieť, kto bude nakoniec silnejší.

a na konci niekoľko príjemných slov o iPlayer Black Corsair. Samozrejme, že strategická hra stojí za pozornosť. Je perfektne zarámovaný v duchu éry, vybavený užitočnými mapami a hudba zodpovedá miestu pobytu - orientálne motívy, rytmy pochodu, intenzívny hudobný doprovod kritických scén, zvukové efekty prístavov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more