Záložky

Cesta cez chaos: Tvorcovia týchto svetov

Alternatívne názvy: Chaosroad

Prihlásený hra Road cez Chaos - browser hra, rpg fantasy žánru. Od svojho založenia v roku 2005, hra sa podarilo zaujať široké publikum a stal multi-user. Má všetko, čo hráči ako tak: vývoj postáv a ríše na vašej chuti, vykonávajúci zaujímavé úkolovej práci cestovať po svete, voľba povolania, epické bitky, vytváranie klanov. A to všetko, bez toho aby ste museli robiť mesačný poplatok! Cesty v hre Chaos prihlásený k dispozícii, ak máte pripojenie k internetu, a váš počítač spĺňa minimálne systémové požiadavky. Stiahnite nie je vyžadované herné klient. Dostať sa do tohto nádherného sveta pomôže ceste cez chaosu on-line registrácia. Nemyslite si, že to bude trvať veľa času. Pripojte sa do hry ceste cez Chaos - stačí vyplniť registračný formulár. Dostanete sa na hlavnej stránke postavy, s ktorými hrať a začať cestu skrz chaos. Starostlivo si prečítajte to, a tiež vytriediť vlastnosti charakteru, ktoré môžu zlepšiť v priebehu hry.
Ak chcete hrať hru on-line ceste cez Chaos by mal rozhodnúť s chuťou. Získať tendencie možno pripojiť klanu, kúpil od predajcov alebo získať odmenu za určité služby. Pozrime sa, čo ponúka výber ceste cez Chaos on-line hry
1. Tmavo sklon - fanúšikovia Veľkej Temnoty náchylné k upírstva. Ktorá čerpá silu z predmetu uctievania, môže sať vitalitu jeho obete.
2. Bright sklon - veselá služobníci grandiózne svetlo. Mať dobré zdravie, tak rýchlo obnovený po poškodení.
3. Strážnej nedotknuteľní - obyvatelia sveta, ktoré majú monitorovať dodržiavanie poriadku. Argus vyžadujú všetky dodržiavať zákony.
4. Neutrálne tendencie - vojaci, pobyt na hrane medzi temnotou a svetlom.
. 5. Outcasts - porušujú pravidlá hry, ktorá je prekliatie. Nemajú rešpektovať ostatných hráčov pri konštantnej podvodov.
6. Gods - utajené majestátne tvory, túžby, ktoré sú ťažko pochopiteľné.
7. Predajcovia - remeselníci zarobiť peniaze doslova z ničoho. Každý hráč môže poskytnúť všetko potrebné na to, hradí časť svojej duše.
Hlavným zamestnaním v hre - drží boja. PvP systém je tiež tvorcovia myslenie. Ceste cez Chaos on-line prostredníctvom zapojených do tohto druhu boja, súboje, zmluvné bojov, veľa malých a steny k stene. Duel - súboj dvoch hráčov, aby sa časť, kde je možné na akejkoľvek úrovni. Zmluvné bitky sú v podstate rovnaké súboja, len tu peňažné stávky. Pile-small - skupina boj, v ktorom server určuje váš vzťah s jednou zo strán. Ale v bitke steny k stene si už môžete zvoliť, ktorá strana bojovať. Boje sú vedené u rôznych zariadení. Zásoby v hre sú munície, magické prísady, lektvary a tak.
Ak sa chcete pobaviť a dať pauzu od náročných bojov, môžete chodiť po celom areáli. Navštívte budovy, ktoré budú vidieť na vašej ceste. Potom, čo hral hru ceste cez Chaos prihlásený, budete pomocou obchody, trh, pošta, banka, kováčsku dielňu, chrám, banské. Obchody a trhy, napríklad budú môcť kúpiť potrebné veci. V kováčskej dielni podremontiruete zlomené muníciu. S bankou úspory akumulovať finančné prostriedky a poštu na iné znaky. Baňa tiež zbierať cenné zdroje. A to nie je úplný zoznam budov, ktoré nájdete na svet rozmanitosti v tejto jedinečnej hre!
Cesta cez chaos hry sa stáva zaujímavejšie s rastúcou úrovňou. Musíte získať skúsenosti. Medzi úrovňami sú okná - druh zastávku na ďalšiu úroveň. Každý APOM odmenu vo forme hotovosti alebo iných predmetov. Úrovne Propagačné otvára nové príležitosti. A čo bolo spočiatku k dispozícii, sa stáva skutočný.
Vstúpte do sveta preplnené chaos hneď teraz a uistite sa, že budete ľutovať jednoducho nemajú! Užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more