Záložky

Chaos Rage

Alternatívne názvy: Chaos Rage

Chaos Rage: na ceste mýtov.

Godov Asgardovcov v panike - už boli vidieť prvé príznaky predpovedí o Ragnaroku. Jeden zavolal mŕtve Veshchunov v lva a ona povedala hrozný obraz smrti bohov a sveta, ktorý začne ponorením do temnoty, keď slnko vlk Fenrir zaglotnet slnko. Bohovia zúfalí, volajúci hrdinovia a legendárna bitka na ich strane, ale hra Battle Heroes rozvíja tieto epoch-tvoriace udalosti v farbách a dynamike.

Razrabatyvala prehliadač MMORPG produkt BBG štúdio pre fanúšikov tzv. Turn-based stratégie a škandinávskych epických mýtov. Hračka opustila originálny, atraktívny, i keď je vyrobená v dvojrozmernej rovine.

Otsenit všetko šarm úžasné hračky môže každý, kto sa rozhodol hrať v Chaos Rage, pretože je k dispozícii zadarmo. Musíte bojovať vedľa seba s Odinom, Loki, Thorom a ďalšími bohmi Asgardovi a predstaviť svetu bohov Skulda.

Výber ich pána.

Ped vyzeráš farebný, neznámy, fantastický svet, v ktorom je prirodzené používať mágiu, stretnúť sa s Titánmi, neuveriteľné monštrá a obrovský drak, ktorý pomáha v boji o víťazstvo. Budete doma medzi bohmi, ak budete hrať hru Chaos Rage.

First zo všetkého, musíme rozhodnúť, kto bude váš Pán a čo bude sex. Preskúmajte kvalitu žiadateľov a ísť s nimi do práce. Rovnako ako vybraný hrdina jednej z tried nemôže byť jedinečný, pretože môžeme vidieť pozitívny moment, ktorý nemusí byť rozptýlený niečím, čo neprijme žiadne výhody.

  • Warrior funguje ako tank - bezohľadne sa pohybuje dopredu proti nepriateľovi, pripravený roztrhnúť ho na kúsky. Je presvedčený, asertívny a zúrivý a pocit nadradenosti mu dáva spoľahlivú ochranu, silnú moc a údery, čo stačí na rýchle a účinné útoky.
  • Assassin preferuje šikovnosť, tajnosť, agilitu a presnosť rýchleho útoku. Jeho manipulácia je ťažké si všimnúť, že sa ticho prepašuje, aby priniesol smrteľný výstrel.
  • Mag nepoužíva zvyčajnú zbraň, pretože vo svojom arzenáli je dostatok kúziel na zničenie viacerých nepriateľov, ktoré zostávajú od nich vzdialené. Má väčšiu silu a neustále sa zlepšuje.

Váš Pán sa bude vyvíjať, zlepšuje svoje zručnosti v bojoch a úlohách. Akumulujte skúsenosti a získajte nové zručnosti, ktoré môžete, ak sa nestrachujete od práce. Takisto povinná je aj neplnoletá a rozhodnete sa, koľko ich momentálne potrebujete. A ak sa pripojíte do cechu, aj to z toho urobí. Tým, že prijmete vykonávanie rôznych misií, zlepšíte kvalitu Pána a lepšie sa ukážete v tomto prípade. Avšak, prvá vec, ktorá musí prejsť akýkoľvek hráč, táto registrácia Battle Heroes.

Armed s mečom a mágou.

Odnomu na ihrisku nestál proti nepriateľskej armáde a potrebujete asistenti, ktorí sa ľahko zapožiavajú v krčme po analýze svojho talentu. Teraz ste pripravení na výzvu, keď ste sa stretli s nepriateľom a pohybovali sa okolo mapy iPlayer Chaos Rage.

Zabezpečte postavy v súlade s ich zručnosťami. Berte na vedomie, že najatý vojaci budú automaticky používať svoje zručnosti ako protiklad k Pánovi, ktorý si môže vybrať z ich talentov tých, ktorí sú viac v súlade so súčasnou situáciou. Keď úroveň hrdinu stúpa, rozsah talentu sa tiež zvýši a ak sa hromadí veľa hnevu, môžete použiť toto kúzlo ako výzvu na pomoc draka.

V Chaos Rage Arena je zabezpečená pre jednorazové a masové zábavy a bitky PvP, po ktorej víťaz získa hodnotné odmeny.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more