Záložky

Ceiron Wars

Alternatívne názvy: Ceiron Wars

Ceiron Wars prihlásený - browser role-playing hra stratégie. To je úplne fantasy svet plný šťavnaté obsah a Pestryaev rozmanitosti. Tento projekt - je nielen technologické majstrovské dielo a demonštrácie vysokej estetičnosti, to je tiež nezvyčajné vo svojej podstate je legenda, ktorá je základom vzrušujúce pozemku. História Ceiron Wars on-line vám povie o veľkej vojne, ktorá s desivou rýchlosťou sa šíri do všetkých zákutí mágie vesmíru. Dve obrovské ríše nemôže upokojiť a vo svojej opozícii, aby sa zapojili ďalšie a ďalšie malé štáty. Hráč si vyberie jednu zo znepriatelených strán k riešeniu národa saké sa v priebehu hry ďalej. Budete mať nezabudnuteľný zážitok naplnený tak, že zvyčajne spustenie dôstojníka. Ale nie je ďaleko, keď spoznáte hrdinu a slávu narazil do všetkých kútov neviditeľné krajín. Začnite Ceiron Wars hrať hneď teraz dokázať všetkým okolo vás, ako talentovaný veliteľ!

Pre hry vhodné pre rôzne operačné systémy. Tseyron Wars game podpora Windows , Linux , Apple Mac . Hlavná vec je mať prístup k Internetu a počítači nainštalovaný Adobe Blesk . Nemusíte tráviť čas sa snaží nainštalovať niečo. Jednoduchý Ceiron Wars Registrácia vám umožní vstúpiť do hry kedykoľvek a z akéhokoľvek počítača. Otvorte si účet, môžete doma, v práci i na cestách. Účet je vytvorený nasledovne: zadajte svoju e-mailovú adresu, heslo a heslo sa opakuje. Ďalšie polia sú vyplnené iba vtedy, ak súhlasíte. Po dokončení procesu registrácie, dostanete správu od tvorcov, ako v rovnakom mieste, je v predvolenom nastavení začiarknuté, a budete automaticky uzavrieť predplatné. Tiež majte na pamäti, že kliknutím na "registrovať" potvrdzujete svoj súhlas s pravidlami.

Začal hrať Ceiron Wars , ocitnete sa po neuveriteľné množstvo. Získať aspoň, napríklad, že fantastické krajiny obývanej rôznymi národmi. Tu on sa stretol a Pirokantsy a Galentsa a Asna, a Turci a Nippontsy, a Nórsko, a Asnardakiytsy a Firokantsy a Ujgurov a Arábie, a Tibeťania a Altai, a Gul a Latina a mnoho ďalších. K dispozícii sú tri veľké zväzy. Konkrétne, Atiyskaya federácie, Federácie Fara Dolné a federácie južnej Soriena. Navyše populácie a rôzne náboženské viery. Svetlo Svetlomet-Uni, Alternative Reality, šamanizmus, pravý Boh - to nie je úplný zoznam vyznávaný obrovské obrovské svetových náboženstiev. Bolo by dobré o tejto vetvenia názorov skončila, tak nie! Nepokojných obyvateľov Tseyrona šíriť ďalšie a odlišné filozofie, uctievanie myšlienky protichodné prúdy. Tu sú niektoré z nich: Semazhenizm, v dokonalej rovnováhe, Brotherhood of the Wolf, znamenie sily, kultu, a iné nebeské légie Tak ako ste to všetko? Nuda jednoducho nebude umierať!

Takže, čo sa v tejto mimoriadnej svete, a to nielen prežiť, ale tiež, aby bola úspešná? Tie by sa nemôžem dočkať, až sa sami stanú obeťou. Neváhajte a ísť dopredu, zostaviť si vlastný tím, použite retro-futuristické technológie, podyschu spoľahlivé spojenca, neustále zlepšovať svoje zručnosti bojovník. Bude veľmi dobré, ak budete pomáhať satelit, ale jeho sebavedomie a umiestnenie, než budete musieť vyhrať. Ceiron Wars hra vás pošle na satelity také hrdinov

- Selina - pirokanskaya krásna žena, majúci neodolateľné pohľady a myšlienky;

- Bogdan - absolvent Temple kultúry. Už ako dieťa odišiel bez rodičov. Jeho osud nie je rozmaznaný, a nie je divu, že v priebehu času sa stal fanúšikom najtvrdšieho Nebeského légie;

- Eva - obývacia tulák život dievča z šľachtickej rodiny. Plume ťahá svoje zločiny, ale všetci Eva nechce usadiť.

- Yavuzalp - dokonalý bojovník so silným charakterom a oceľovým uzáverom. Čo nebolo v jeho živote, ale všetky problémy vydržal s dôstojnosťou. Ale jeho chlad a krutosť často nepochopiteľné pre ostatné.

Počas hry bude hráč stykatsya so zástupcami rôznych rás. V hre sú zástupcovia vyšších rás, ale nemôžu vidieť. Iba niektoré náznaky ich existencie, ale otázka uznania tohto faktu je stále otvorený. Druhý závod - staršie zvieratá. To sa vyvíjalo druhmi tvorov, ktorí žijú po celom kontinente. Tretie preteky - sú mladší, čo predstavuje druh s nedostatočne rozvinutou kultúrou. Nie sú ani schopní urobiť niečo organizovať a vzájomne komunikovať. Páči sa vám dostane na pestrú davu - čas ukáže, čo je najdôležitejšie - dôveru.

A napokon, ako som nemohol spomenúť majestátne bitky vyskytujúce sa takmer neustále. Hráči majú také bojisko ako Altar Minis, Crystal Caves, White Pass, Skadzhersky les, láva mosta Basnaksky Falls pohraničnej Galenski Tower Tavern. Poď! Návšteva týchto dedín vidieť na vlastné oči, že minúty tam strávili naozaj nezabudnuteľný!

Môže prajem len veľa šťastia a užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more