Záložky

Castlot

Alternatívne názvy: Castlot

Kastlot hra - fantastická hra s RPG prvkami stratégie, ktorá môže niesť vás do starovekého sveta v 6. storočí. Budete mať možnosť vyskúšať vo svojej vlastnej koži, čo bolo na brutálny anglo-saskej vojny. Rovnako ako vládcovia posledných rokov, budete musieť vybudovať a posilniť ich mesto. Na začiatku svojej držby zející prázdnotou, ale vdýchnuť život do malého mestečka, buduje svoju infraštruktúru a plnenie hlučné obyvateľov - to je vaše povolanie. S vedomím, že spoľahlivá hradby chráni vás, môžete cítiť istotu v tejto krvavej vojny. Play Castlot - prostriedky obrany proti impozantné nepriateľov a vykonávať závratnú útok zachytiť. Sedieť a pasívne čakať, až sa hlava zvrhnúť nešťastie určite stojí za to. Mali by ste skúsiť predvídať a pripraviť dôkladne. Dbajte na to, že ekonomika vaše mesto bolo na dobrej úrovni, zásoby rôznych druhov zdrojov a prevziať velenie silné, dobre vycvičené armáde.

Ak chcete zažiť stredoveké dobrodružstvo, zaregistrovať do hry Castlot . Môžete rýchlo vstúpiť do vzrušujúceho sveta bez obáv, že všetky problémy, ktoré sa zastaví. Hra Castlot nie je náladový, aby požiadavky na systém, ktoré sú naozaj minimálne

 • Operačný systém Windows
 • Každý prehliadač
 • Blesk hráč
 • Video

A ona Castlot registrácia nebude trvať dlho. V prípade, zadajte nasledujúce informácie:

  1. Vstup
  2. Heslo
  3. E-mail

Stlačením tlačidla "Registrovať" zároveň vyjadrujete svoj súhlas s pravidlami hry.

Pochopiť hlavné body geymleya pomôžu spustenia úlohy. Plnenie svojich prvých misií, môžete získať nejaké skúsenosti. Potom sa budete môcť rozhodnúť, či sa má vykonať iba základné pokyny, alebo sa viac a viac. Vzhľadom k zvýšenej prvý titul, a druhý priamy prospech. Až ďalšie úlohy dostanete odmenu cenné zdroje, ktoré sa s radosťou používajú pri rafinácii jeho pevnosť.

Myslíš, že to, čo by si prial, aby svoj majetok. Ustavenie hlavnej budovy - Senát môže umiestniť na svoje územie vojenských objektov, rodinných domov a ďalších budov. Chaty obyvatelia by mali byť náležite vybavené. Pokúste sa umiestniť ľudí pohodlne. Koniec koncov, ľudia - čo je najdôležitejšie vaše bohatstvo. Bez robotníkov a vojakov nebudete schopní dosiahnuť v tomto nebezpečnom svete. Získať si rešpekt svojich poddaných, a oni budú zodpovedať vašu oddanosť.

Základné prostriedky, ktoré ponúka Castlot online hra

 • Zrná
 • Strom
 • Iron
 • Kameň

K dispozícii je tiež gold a tieto druhy zveri meny, ako čarovný lektvar a Diamanty . Ak chcete zabezpečiť tok obilia, dreva, železa a kameňa, by mal stavať zariadenia, ktoré sa špecializujú na ich výrobu. K tomu však musíte najprv zachytiť určité územie. Ak chcete vyhrať také potrebné "štvorcov", na severozápadnej strane, musí byť poslaný späť do paddocku pevne stanovenému cieľu. Resource-budova bude poskytovať trvalý príjem, a v tejto dobe môžete urobiť misiu, aby sa zlato. Samozrejme, že v niektorých prípadoch môžete urobiť základné lúpež, ako Skrotená márne. Nech to svedomie vás trápi. Koniec koncov, ak nebudete robiť to, neznamenalo by to, že súťažiaci nie sú túžbu pre chutné sústo a budete ušetrení. Pokiaľ ide o hracie peniaze, môžete získať magický lektvar konvenčnými metódami, ale diamanty sú k dispozícii iba pre skutočné. Nepoužívajte stint na obstaranie, bez diamanty majú tugovato.

Hrať hru Castlot oveľa ľahšie, ak vaše vzdelanie na dobrej úrovni. Pravidelne navštevovať Avalon, domov požadované školenie. Hráč, ktorý dokonale zvládol vedu, čo vedie svoju armádu poraziť svojho súpera môže niekedy silnejší, ale nie tak pútavé.

Nezabudnite na slušné muníciu. Armor kúpil v obchodoch alebo zarobil v aréne, ale pre získanie zbraní je potrebné sa obrátiť na skúseného remeselníka, navštívte jeho kováčsku. Systém stále používa PvP mapy, ktoré sú veľmi mocná zbraň. Tie karty sú k dispozícii zručnosti, talent a bojové prvky. Nenechajte si ujsť šancu využiť týchto výhod.

Ako mnoho projektov prehliadača, Castlot možno prehrávať ako súčasť ligy. Liga - združenie niekoľkých desiatok hráčov pod vedením jedného šéfa. Máte možnosť sa pripojiť k existujúcej ligy, alebo si vytvoriť vlastné.

Intuitívne rozhranie, zaujímavý príbeh, hráči majú možnosť rozvíjať hra navštíviť stránky často. To sa môže stať vašou obľúbenou každodenné zamestnanie. Skúste to a uvidíte sami, ako návyková táto hra je vynikajúca. Zostáva vám prajem veľké úspechy!

 

Hra Castlot registrácia