Záložky

Castlevania: Lords of Shadow

Alternatívne názvy: Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania: Lords of Shadow PC - veľký projekt, žáner, ktorý je charakterizovaný ako slasher. Herný vývojár robil slávny spoločnosť MercurySteam, a vydanie projektu sa zaviazali nemenej slávny Konami. Ako slávny herný dizajnér Hideo Kojima sa tiež podieľala na tvorbe tohto majstrovského diela, neistota - hra je naozaj niečo, čo stojí za to vidieť. Pred tým, hra bola k dispozícii len pre PlayStation a X-BOX, ale nie je to tak dávno, hráči po celom svete oslavuje túto významnú udalosť - bol prepustený Castlevania: Lords of Shadow PC verzie.

Táto hra je akýmsi oživením projektu Castelvania, známy vo svojej dobe vo všetkých kútoch sveta, ktoré na chvíľu viac ako 27 rokov! Vývojári podarilo urobiť zázrak - decentná hra RPG, vyrobený v 2D, boli schopní urobiť perfektný slasher, ktorý už priťahoval pozornosť miliónov hráčov po celom svete a získal nadšené recenzie od kritikov dosť.

Pokračovanie našej Castlevania: Lords of Shadow preskúmania, je potrebné poznamenať, že, rovnako ako v predchádzajúcom projekte, akcia začína tu v počiatkoch stredoveku. Od samého začiatku hry pripomenul známy príbeh vymení krvný vojnu medzi Belmont klanu a legendárny Dracula. Protagonista hry - Gabriel Belmont. Ako vidíte na Castlevania: Lords of Shadow sprisahania, Gabriel riadi nielen túžbu zbaviť zemi temné sily upírov zničiť Dracula, aby jeho osobné motívy. Podľa legendy to bol zodpovedný za smrť Dracula Lady Belmont, a teraz Gabriel túži pomstiť jej smrť, tavenie nádej na návrat z mŕtvych milovanej.

Mnoho hráčov zhodne vyhlasujú, že v Castlevania: Lords of Shadow hry je zaujímavé, pretože dokonale vyvinutý systém vedenia blízkej a vzdialenej bitky. Tento aspekt ochrannej známky a vývojári tejto hry je, volať bojuje jeden z hlavných vrcholov aktualizovaného návrhu.

Samostatne, pár slov, povedal by som, že o dokonale vyvážený herný projekt. Vďaka inteligentnej misií a kvalitatívne vykonávať triky, hra sa stáva jednoducho veľkolepé akcie. Náskok čaká obrovské množstvo súbojov s vodcov a šéfov (a dnes ich ani viac ani menej než asi dvadsať). Akonáhle sa vám podarí Castlevania: Lords of Shadow k stiahnutiu, budete musieť stretnúť s obrie ľadovej titanov a neuveriteľné veľkosti upírmi, nemŕtvymi a škriatkami - jedným slovom, jednoducho nebude mať čas sa nudiť!

A, samozrejme, rovnako ako v akejkoľvek inej hre tohto žánru, budete musieť vytvoriť svoju postavu a zlepšiť svoje bojové zručnosti a ochranu, zlepšenie zbrane a rozvíjať svoje vlastné unikátne stratégie vojny.

Ak chcete zistiť pravdivosť vyššie, môžete vidieť na Castlevania: Lords of Shadow videá prívesu, potom budete chcieť vyskúšať sami v tejto hre!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more