Záložky

Krviprelievanie

Alternatívne názvy: Krviprelievanie

Carnage on-line - je bezplatná on-line hra na hrdinov (MMORPG), kde stredoveké kypiaci vášne, kde sa vyskytujú všetky boje a intrigy, hlavne medzi ľuďmi, a nie medzi roboty.

Prihlásený hra Carnage nevyžaduje žiadnu inštaláciu klienta a je k dispozícii pre prehrávanie v ľubovoľnom prehliadači.

Ak chcete začať hru potrebujete iba Carnage on-line registráciu: Existujú 2 spôsoby, ako sa zaregistrovať.

Po prvé, pomocou účtu v jednej z navrhovaných sociálnych sietí (Vkontakte, Facebook, Mail. ru, Twitter, Spolužiaci)

Po druhé, priamo z webovej stránky kliknutím na tlačidlo "Registrácia" v okne, ktoré sa otvorí, vyberte pohlavia a jeden z piatich miest (Lu, Morion, Sarkel Kotvové, Aurora). Ďalšie, zadajte požadovaný názov a heslo, a potom sa tĺkol do príslušného poľa kód (súradnice), a v okne, ktoré sa otvorí, budete vyzvaní k prijatiu zmluvu schvaľovať zákony na hre a tréningu boja s drevenými vojakmi. No, to je všetko, zapojiť do hry Carnage skončil.

Zatiaľ čo v hre, môžete si vybrať pre váš obrázok postavy, ktorej voľba hry je pomerne veľká a rozmanitá. Okrem mužských a ženských obrazov, tam sú mená, ktoré si môžete kúpiť za sesterciov (jeden z hernej meny, ktoré je možné zakúpiť za skutočné peniaze). Carnage online hra, s výnimkou sesterce má viac zlatých, to je ďalšia hra mena.

Herná postava má niekoľko kľúčových vlastností: sila, obratnosť, vytrvalosť a životaschopnosť. V závislosti na tom, akú image bude vybraný, bude mať k dispozícii celý rad zbraní a streliva. Tu sú niektoré z nich: Helmy, Fist, Armor, nohavice, ramená, rukavice, štíty, opasky, topánky, nože, kluby, meče, sekery a ďalšie. Okrem zbraní v hre ešte stále existujú rôzne magické elixíry.

Vzhľadom k určité zručnosti, charakter môžu loviť, remeslá a alchýmia.

Hrať hru Carnage on-line môžete získať konkrétne povolanie podľa osobitného povolenia. K dispozícii ako licencovaný profesie:

Mercenary - najnebezpečnejšie a požadoval obchodu;

Merchant - táto profesia umožňuje nákup vzácne tovar, veľkoobchod a produkovať niektoré finančné transakcie za výhodných podmienok;

Priest - hlavné povinnosti povolania, vykonávať svadobné obrady v chráme;

Mentor - úlohou profesie, školiť začiatočníkov v hre, nie-tak-buddy svet;

Doctor - táto profesia umožňuje zapojiť sa do liečenia.

Carnage online hra k dispozícii v širokej škále lokalít cez ktoré chcete hrať hry on-line Carnage bude veľmi vzrušujúce.

Hra má také budovy a stavby sú aukcie (na obchodovanie), výmena (obchodovanie štandardné položky, ktoré sa predávajú v obchode), opravy workshop (môžete opraviť veci nosí), chrám (miesto pre modlitbu a držanie obrady), radnica (tam, kde je registračný klany) a Hospital (môžete zlepšiť svoje zdravie).

Navyše, hra je dungeon, v ktorom množstvo nebezpečenstvo a tajomných bytostí. A toto dobrodružstvo bude ešte zaujímavejšie, okrem toho tu možno nájsť podivný objav. Pre dosiahnutie maximálneho úspechu v žalároch, budete potrebovať tím tam (minimálne 5 osôb).

A prítomnosť mnohých questov, pridáme ešte ďalšie farby na herné Carnage.

Teraz bitky:

Z prvej úrovne budú k dispozícii pre tímové boje - to bojuje s niekoľkými spojencami a protivníci, a z druhej úrovne, môžete sa zúčastniť chaotických bitiek - to bojuje s neobmedzeným počtom účastníkov. Skupina spojencami a protivníci sú distribuované automaticky.

Bitky môže byť buď konvenčné alebo krvavý. V krvavej bitke, v prípade víťazstva, môžete získať niekoľkonásobne viac skúseností než obvykle, ale so stratou, je tu vysoká pravdepodobnosť zranenia.

Na štvrtej úrovni, pozri závislosť (Cesta svetla a tmy).

Existujú štyri závislosť: Light, objednávky, chaos a temnota.

Každá závislosť zásadne rozdielne vlastnosti, charakter a schopnosti, ktoré predstavujú komplexné správanie systému a vzťahy. No ... dobré a zlé sklony, žiadne dobré alebo zlé, sklony - každý je obsiahnuté v celej sade emócií, vášní, aktov pochopenie. Tam sú len rôzne spôsoby, ako dosiahnuť pravdy a získajú skúsenosti, každý má právo vyhľadávať, nájsť a bojovať.

Play Carnage môže byť súčasťou jedného z klanov. Môžete si vybrať Guild a zlomok, a prítomnosť fóra poskytuje príležitosť na diskusiu, na rôzne témy.

Všeobecne platí, že hra si zaslúži pozornosť. Rád by som vám pripomenul začať hrať v Carnage, potrebujete len Registrovať Carnage. Užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more