Záložky

Candy Cash

Alternatívne názvy: Candy peniaze Candy medzipamäte

Ak ste niekedy hrali starú obľúbenú položku z mnohých Diamond Dash, táto hra je úplne na vašej chuti. Hra Candy hotovosti vo svojej podstate veľmi podobný DD. Hra sa odohráva v cukrárni. Musíte predať viac cukroví a samozrejme, dostať za to zaplatené. Ak chcete predať, budete musieť odstrániť reťaz z troch alebo viac cukríky rovnakej farby. Čím rýchlejšie nájsť reťazec, tým viac bodov získate. V ľavej časti obrazovky pred vami sa objaví časové meradlo. Neustále hľadanie reťazca s rovnakým cukroví, môžete rozšíriť svoj čas, ak ste si mysleli, a nie pracovať, zatiaľ čo sa postupne zmizne. Keď sa čas dostane na dolnej značke, prehliadka končí. Všeobecne možno povedať, Candy Cash on-line - vynikajúce ponuku od vývojárov pling Play pre príjemnú a pohodovú zábavu.

Ak ste už mali príležitosť sa stretnúť s hrami pling, potom ponáhľať, aby sa radovali, že registračný proces pre vás bude znížený na minimum, alebo skôr bude chýbať v zásade - môžete sa prihlásiť priamo pomocou skôr zaregistrovaných údajov. Ak ste nový a prvýkrát zoznámil s pling Play, potom si Candy registrácia Peňažný je záväzná. Všetky ovládacie Hra je v angličtine, ale ani znalosti jazyka možno intuitívne odhadnúť, čo má robiť. Ak chcete vopred vyskúšať hru, potom môžete kliknúť na modré tlačidlo v dolnej časti formulára povolenie "Skús to", po ktorom budete mať k dispozícii testovacia verzia.

1. V prípade potreby môžu hráči zaregistrovať na Facebook-účet, môžete tak urobiť kliknutím na príslušné tlačidlo. Ak dávate prednosť zaregistrovať sa tradičnou metódou, potom kliknite na tlačidlo «registra» v pravom dolnom rohu.

2. Uvidíte registračný formulár, vyplniť, že treba hrať v Candy hotovosti, v hornom poschodí, ktorý sa nazýva "e-mailovú adresu", ako si asi nebude ťažké uhádnuť, budete musieť zadať adresu vašej elektronickej schránky.

3. Ďalší v rade s názvom "Užívateľské meno» napíšte svoj login, takže systém bude aj naďalej pozerať na vás, ako dobre bude volať vaša herná postava vo väčšine hier (niektorí hrdinovia môžu poskytnúť ďalšie mená).

4. Tradične poľa «» Heslo vyplňte heslo. Skúste si vybrať najbezpečnejšie heslo hrať hru Candy Cash bolo bezpečné a spoľahlivé, a budete mať istotu, že nikto nemôže preniknúť do svojho poľa.

. 5. Pre systém pokračovať v procese registrácie, budete musieť prijať podmienky zmluvy užívateľské tohto projektu. Súhlasím so všetkými pravidlami možno zaškrtnutím v riadku "Súhlasím s podmienkami ...".

6. Ak sa chcete prihlásiť na mieste, dal vtáka do krabice «Pošli ja e-maily ...», ak nie - chýba krabici.

7. Pripravený? Kliknite «» Registrovať.

Táto hra - skvelý spôsob, ako relaxovať, len dobrý čas pre dobrú zábavu. Okrem hrania Candy hotovosti zadarmo, prečo sa také šancu?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more