Záložky

Call of Gods

Alternatívne názvy: Call of Gods

Hra Call of Gods - je on-line hra, ktorá je stratégia multiplayer.

V hre Call of Gods on-line môžete zohnať na strane Boha, a zhromaždí svoju armádu. Spolu s armádou vyrazíte za dobrodružstvom!

Call of registrácii Gods je nasledujúci:

1. Hľadať stránky hry Call of Gods on-line.

2. Kliknutím na domovskej stránke pod prihlasovacím formulári na webových stránkach odkaz « Nová návštevník ? Kliknite tu spievať si ».

3. Sa zobrazí registračný formulár.

4. Napíšte svoje meno. Skladá sa zo tri až dvadsať päť znakov.

.

5 Prísť s špeciálnou heslo pre prihlásenie. To by malo byť šesť až dvadsať štyri znaky.

6 . Potvrďte heslo úvod do ďalšej bunky.

7. Zapíšte svoju e-mailovú adresu, v ďalšom riadku.

8. Kliknite na tlačidlo « registra ». Pri registrácii na webe súhlasíte s jeho politikou a všetkými pravidlami.

Hra Call of Gods predpokladá, že počítač má nasledovné parametre: iOS 4. 0 alebo vyššej.

Aj táto hra sovestima s iPhone, iPod touch.

Hrať Call of Gods Môžete si vybrať jednu z troch tried:

1. Elfovia. Sú 5% bonus na agility jednotiek. Elfovia sa teší najdlhšiu históriu, vždy poklad ich vrodené vlastnosti - šľachta a milosť. Aj keď ich rasový prežitie hrozil vpád démonov, sa utvoril alianciu s ľuďmi. Čoskoro potom, čo vyhral vojnu, oni sa vrátili do svojich predchádzajúcich miest.

2. Ľudia. V tejto triede je 5% bonus k útoku jednotiek. Cez nekonečné množstvo štúdií, ľudia majú odhodlanie a odvahu. S vierou v konečnej spravodlivosti, sa stali neoddeliteľnou súčasťou každej intenzívne bitky. Nezaujíma je smrť, čo preukazuje úžasnú silu. Avšak, nečakané invázia démonov zničila prosperitu a lesk ľudskej civilizácie, a uvrhnutý do priepasti ľudského utrpenia. Našťastie, tvrdé ľudia sa nikdy nevzdal svoje úsilie pre obnovenie rasovej slávy a nádhery.

3

. Mŕtvoly. Majú 5% bonus k životným jednotiek. Nemilosrdný a tuhý, majú pružnejšie a výkonnejšie, a to najmä s veľkým vojenské skúsenosti. Vznik niekoľkých mocných hrdinov naznačuje ich rasový omladenie. V skutočnosti, nadmerné ambície, samozrejme, viesť k novej vojne v mene pomsty. V neposlednom rade bude mŕtvy vplyv na život.

Každá rasa nemá svoj vlastný jedinečný počiatočné zóny 30 lats. Regina Deorum dosiahnutie akejkoľvek rasy môžete navštíviť akúkoľvek plochu.

V Call of Gods, môžete hrať ihneď po registrácii. Ste poslal do boja na strane Boha, ktorý je si vybrať!

Call of Gods Online - je hra, ktorá môže byť predmetom záujmu len ich mená. Ale ešte veľa zaujímavých vecí, plná hra Call of Gods.

Ponorte sa do tohto neuveriteľného sveta dobrodružstva, stratégie a krvavých bitiek.

Nestrácajte túto príležitosť, ako sa zoznámiť s herné Call of Gods on-line a získajte veľa zábavy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more