Záložky

Call of Duty: Mobile

Alternatívne názvy: CoD: Mobile, Call of Duty, Call of the Long

Call of Duty: Mobile - bojujte, akoby to bol váš posledný deň

Call of Duty: Mobile hra od Activision Publishing konečne vydala svojho obľúbeného online strelca na mobilnej platforme a vďaka emulátoru Android na vašom PC si ju môžete zahrať na počítači. Mobilná hra si zachovala všetky akcie, ktoré boli súčasťou legendárnej série hier. Nebudete sa nudiť, rovnako ako v hrách iných žánrov, pretože je to online strieľačka. Môžete bojovať v tíme bojovníkov alebo byť hodený na ostrov a pokúsiť sa prežiť.

: Základy CoD: Mobile

Pri prvom vchode do hry vám povedia a ukážu základy kontroly v boji. Na ľavej strane ovládate pohyb svojho bojovníka, na pravej strane mierte a strieľajte. K dispozícii sú dva druhy streľby - automatické a manuálne. Pri nastavení na prvý záber budete strieľať automaticky, len čo bude nepriateľ na dohľad. Pri nastavovaní na manuálne zameranie a vystrelenie. Prvý typ, menej zacielený, ale môžete nepriateľovi okamžite spôsobiť škodu. Druhé, presnejšie, vyžaduje zručnosti v hre, všetci pokročilí hráči používajú práve také druhy výstrelu.

V dolnom strede hernej obrazovky nájdete tiež tri špeciálne zručnosti. Spočiatku ide o letecký úder, sledovanie nepriateľa a torpédoborec. Môžu sa použiť po určitom počte zabití, ktoré ste spáchali. Tieto zručnosti vám poskytnú výhody oproti súperovi za vaše víťazstvo.

Čo potrebujete vyhrať? V Call of Duty: Mobile sú rôzne bojové žánre. V tomto prípade hovoríme o skupinových bitkách. Môžete hrať:

    Každý pre seba a strieľať všetko, čo sa hýbe;
  • tím verzus tím a ten, ktorý ako prvý získa prvý počet bodov, vyhrá;
  • zachytáva body na mape a drží ich, tím s najvyšším počtom bodov vyhráva; 1 00017Hra proti robotom, to znamená, že nie sú skutočnými hráčmi, ale počítačmi, budú užitočné na výcvik.

Pokiaľ ide o kráľovskú bitku, áno, áno, je to v Call of Duty Mobile, potom bude tento režim podľa chuti takmer všetkého. Koniec koncov, kráľovská bitka je presne tá akcia, ktorú ste hľadali.

Battle royal - to je to, keď letíte nad ostrovom v lietadle s ostatnými hráčmi (do 100 osôb). To je, keď ste hodený na ostrov bez ničoho, a musíte nájsť vybavenie, zbrane a prežiť. To je, keď sa karta zužuje každú minútu a potom ju poškodíte. To je, keď ste zostal sám s nepriateľom. Inými slovami, kráľovská bitka je o prežitie a obratnosť. Tu musíte počúvať každý šustenie, byť pripravení na to, že na vás môže zaútočiť z akejkoľvek budovy a rohu. Veľa záleží na šťastí - či nájdete vybavenie tretej úrovne, či narazíte na navádzajúce rakety alebo ostreľovaciu pušku s nočným videním. V kráľovskej bitke môžete lietať vrtuľníkom a jazdiť autom, alebo staromódnou cestou na svoje dve nohy.

Call of Duty: Battle royal - režim, ktorý milujú milióny hráčov pre jeho nepredvídateľnosť a dobrodružstvo. Víťazom tu nie je ten, kto zaznamenal najviac zranení, ale ten, ktorý prežil a zostane posledným. Existuje veľa stratégií prežitia, ktoré si vyberiete, je len na vás!

Výstroj znakov

Váš štýl hry závisí od vybavenia postavy. Môžete mať naraz až päť rôznych sád. To znamená, že počas bitky môžete hrať s piatimi rôznymi bojovníkmi. Napríklad jeden z nich bude ostreľovač, druhý - guľometník, tretí - boj zblízka s brokovnicou, štvrtý - použije rýchlopaľné piate, útočné pušky. Vyskúšajte rôzne druhy zbraní a prispôsobte svoj štýl hry.

Ako si môžete stiahnuť aplikáciu Call of Duty: Mobile na počítači PC, môžete použiť emulátor Bluestacks Android, ktorý vám umožňuje hrať mobilné hry na počítači. Ak chcete začať s odkazom, musíte si stiahnuť a nainštalovať samotný emulátor a až potom v ňom stiahnuť a nainštalovať hru Call of Duty zo služby Google Play.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more