Záložky

Bumz, Bumz, Bums

Alternatívne názvy: Bumz

Ak sa považujete za fanúšikmi legendárnej hra Worms, ale táto hra je už dosť - teda nový prehliadač-založené hry karikatúra Bumz je to, čo budete potrebovať. Pripadám si ako malý komiksovej postavy a zničiť svojich nepriateľov. Hra tvorcovia držali legrační formát hry - kopa smiešnych zvukov a fráz, budete vytvárať dobrú náladu na celý deň.

Pripojte sa do hry Bumz má niektoré zvláštnosti. Ak chcete používať ďalšie funkcie, potom si určite musíte mať poštovú schránku na poštu webe. ru, ale aj iné platné poštové schránky je v poriadku. Vyberte profil:

• zadajte do príslušného poľa platnú e-mailovú adresu,

• vytvoriť heslo,

• vymyslieť meno pre seba na fóre

• Zadajte bezpečnostný kód z obrázku vidieť.

Ako môžete vidieť Bumz registračné jednoduché a trvá len niekoľko minút. A keď sa Bumz Online registrácia dokončená, budete musieť ísť do hlavného menu a ísť na bojisko pod jeho údajov: zadajte e-mailovú adresu a heslo, a je teraz pred nami v bitke!

Aby bolo možné hrať online Bumz, musí váš počítač spĺňať systémové požiadavky:

• Operačný systém Windows 2000/XP/2003/Vista/2008;

• 512 MB pamäte;

• 64 MB grafickou kartou;

• Prístup k internetu

• nastavenie prehrávača Adobe Flash Player.

Ako hrať Bumz! Teraz môžete vytvoriť svoj vlastný charakter, zvoľte si pohlavia charakteru - očarujúce dievča, ktorá vás očarí svojou krásou súpera alebo tvrdého chlapíka, ktorý odvážne vysporiadať s nepriateľmi. Online hra Bumz veľmi jednoduché: klávesy štyri šípky na klávesnici budete ovládať smer pohybu a medzerníka ovládanie použitá sila útoku. Na úrovni 12, môžete si vytvoriť svoj vlastný cech, inak sa pripojiť k existujúcej aréne tak, prijímať pozvanie priateľov.

Bumz on-line hra má vynikajúce a pomerne realistické špeciálne efekty. Zbraňový systém uspokojí aj tých najnáročnejších hráčov - z doby kamennej na zbrane sofistikovaných laserových pištolí. Ale to nie je limit. Každá zbraň môže zlepšiť taktiež tým, že pôjdete do Arsenalu. Navyše môžete predať a vymeniť svoju zbraň. Pre rafinované a náročných hráčov, hra poskytla Bumz on-line systém pre zlepšenie zbrane a vybavenie. K tomu je potrebné vybrať jednu z troch drahokamov:

• zvýšenie útočnej

• Zvýšenie ochrany

• zlepšený výkon

A umiestnite ho na svoje zbrane, oblečenie a pokrývky hlavy.

Okrem bežných denných úloh, môžete spolupracovať s odnodumtsami a vydať na pešiu túru na bitku s početnými a hrozné príšery. Ocenenie bude príslušne - nepredstaviteľné bohatstvo. Ale pamätajte si: čím vyššia je vaša úroveň, tým silnejší bude nepriateľ, ale zároveň, o to cennejšie, bude ocenenie.

Ak ste rozplývala romantické pocity, tiež môžete použiť svadba. Všetko, čo potrebujete - je kúpiť zásnubný prsteň a ponúka svoju ruku a srdce na charaktere opačného pohlavia. Kto by si myslel, že hrať hry on-line Bumz môže byť veľmi romantické. Po svadobnom obrade, ktorý sa bude konať v chráme, môže pár novosochetavshayasya veľkolepo oslávili spojenie dvoch kreslených srdca. Ak sa po nejakej dobe zistíte, že to bola chyba, a váš partner nie je osoba, s ktorou chcete priradiť svoj život, môžete podať žiadosť o rozvod a znovu hľadať spoločníka alebo životného partnera.

V Bumz hrať jednoduché a vzrušujúce. Zažite krásu tejto hry a užívať si, pretože objavíte veľa zaujímavých príležitostí v hre.

Prihlásený hra Bumz zaujímavé a pestré. Prehrať Bumz Každý môže!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more