Záložky

BS - Blood and Soul (Blood and Soul)

Alternatívne názvy: Krv a duše, duše a krv, dušu a more smilstvo

Prihlásený hra BS (Blood and Soul) - MMORPG apokalyptické témy. Nebo a peklo sa stretávajú vo veľkej opozícii, tí istí ľudia sú chytení medzi dvoma ohni. BS online hra - je to veľkolepé bitky Guild Wars a turnaja, a v čase mieru - zamestnanie obľúbený obchod, hospodársky rozvoj a ... láska. Ale skôr, než vám povieme o lyrickej strane BS-line, poďme špecifikovať technické aspekty. To znamená, že minimálne systémové požiadavky pre počítač: Operačný systém - Microsoft Windows XP 32/64bit SP3, Microsoft Windows Vista 32 bit, Microsoft Windows 7 32/64 bit, Procesor - Pentium 4 2. 0 GHz alebo ekvivalent, RAM 512 MB, grafická karta, ktorá podporuje DirectX 9c (pamäť od 256MB).

Pripojte sa do hry BS je možné niekoľkými spôsobmi: môžete sa prihlásiť ako užívateľ sociálnej siete "Vkontakte", alebo si môžete vytvoriť účet na hernej platforme GameNet. Po druhé, budete musieť kliknúť na webových stránkach hry "hrať zadarmo" a vyplniť formulár - zadajte adresu e-mailového konta a heslo a potvrďte súhlas užívateľa. Tak, vaše BS v on-line registrácia je dokončená.

No, skontrolujte BS za sebou? Potom vitajte na vzrušujúceho sveta hier «Blood and Soul". Predtým, než začnete hrať BS, budete musieť vybrať server. BS-line hra, ktorá beží na viacerých serveroch - Theos a Elysium, a novšie servery Tari a alebo absolútna.

Ďalšie zapojiť do vytvárania charakteru. Budete vyzvaní, aby ste štyroch tried hrdinov:

• Warriors - poslovia boha vojny Volant, sú pod ochranou posvätných zvierat;

• Šípky - elegantný a apt fotografovanie tvorovia, ktorí pod patronátom bohyne Díbon;

• Kúzelníci - boh spravodlivosti Agenona študentov sú zasvätení do tajov vesmíru prúdi použitie mágie,

• Speváci - inšpirovaný múza Arisfeey hudobníci, že ich hudba môže oživiť, liečiť alebo zničiť.

Každá trieda ich zbrane, ich vlastnosti, zručnosti, a tri vetvy vývoja: Bojovník Master-Paladin, strelec Ghost-Ranger, Mage Thunderer Priest, Bard apoštol Guardian. Okrem týchto postáv, z ktorých si môžete vybrať najkrajšie sami, budete na starosť asistent - Elf (tiež to môže byť vybraná tiež). To sa bude vyvíjať s vašej postavy v tomto prvku, ktorý sa rozhodnete s ním. Ako rastú vaše elf prinesie skúsenostné body. Hlavná vec je, nesmieme zabudnúť, že "my sme zodpovední za tých, ktorí skrotili" - sledujte ho, krmivá, starať sa a budete tiež profitovať z neho.

Okrem úspechov vo svojej triede hrať hry on-line BS stojí za to, aby neskôr 20 úrovní môžete pripojiť na "božskú spoločnosť" tobish sa stal bohom. Ale božská dôstojnosť bude zarábať - vykonávať rad úloh (ich mená tu úvodný), ktorá vám umožní získavať body a hviezdy vieru. V dostatočnom množstve, a môžu byť vymenené za výhod je boh.

Zahrajte si hru on-line BS tak vzrušujúce, že každý nový level (dobre, niekde asi tucet z nich), je váš hrdina prináša nové príležitosti. Po 20., stanete sa bohom, a po 50. sa môžete dostať na druhú polovicu, ale nie len tak, a oficiálne -, aby sa tu vydala, je dobrým zvykom. Vytvorte rodina prejsť špeciálnou "rodinné" questy, získať odmeny, a viac - komunikovať v ich samostatnej chate.

Ale ako by žiadna sranda hrať BS k rozvoju charakteru, nezabudnite o hlavného poslania - chrániť seba, svoju rodinu, svoje ligy, atď atď Boj o svete, ktoré ste vytvorili, pre tých, ktorí boli blízko a milý vo svete «krvi a duše".

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more