Záložky

Brick-Force

Alternatívne názvy: Brick-Force

Brick-ForceOnline je úžasná strelec pre viacerých hráčov s realistickou 3D grafikou od Infernum. Schopnosť vytvárať tisícky kariet, vytvárať svet, ako vidíte vo svojich snoch, bojovať alebo spolupracovať s ostatnými hráčmi, riešiť najťažšie problémy na prvý pohľad, vybrať si z mnohých režimov najvhodnejšie a jednoducho si vychutnať multifunkčnosť projektu. hra. Zbieranie kariet dostanete za dôstojné odmeny a toto, budete súhlasiť, je dvakrát tak pekné, než aby ste sa len tešili procesu výstavby. Koniec koncov, takže budete mať motiváciu pracovať! Úspechom môže byť každý, kto urobí aspoň trochu úsilia. Skúste to sklamanie!

Inštalácia klienta na PC Môžete okamžite, hneď ako je dokončená registrácia Brick-Force. Proces vytvárania účtu netrvá veľa času. Zadajte e-mailovú adresu (opakovanie), heslo (opakovanie) a prezývku. Užívateľská zmluva a predplatné predvolených správ. Ďalším dôležitým bodom je súlad počítača so systémovými požiadavkami na hranie hier. Ak chcete Brick-Force hrať bez akýchkoľvek problémov, porovnajte konfiguráciu počítača s nasledujúcim zoznamom: Operačný systém Windows XP / Windows Vista / Windows 7; Procesor Pentium IV 1,8 GHz; 128 MB grafická karta; voľné miesto na pevnom disku 2 GB a 1 GB pamäte RAM. Musíme pripustiť, že systémové požiadavky sú celkom neškodné.

Vykonávate legálne používanie služby Brick-Force online a bolo by dobré preskúmať všetky jej funkcie. Začnime tým, že v prvom rade ste tu na vytvorenie máp. Môže to byť vykonané samostatne alebo spoločne. Tým, že spolupracujete s priateľmi, môžete ich inšpirovať svojim nadšením! Ukážte svoju kreativitu, vymyslite najkrajšie vzory, pretože toto je veľmi šanca ukázať sa v celej svojej sláve! Môžete hrať Brick-Force pomocou mnohých režimov. Zoznam ich striedavo:

- TeamDeathmatch: Hráči sú rozdelení do dvoch tímov (až 8 ľudí) a snažia sa dosiahnuť cieľ skôr, ako vyprší čas.

- Deathmatch: hra pre seba. Musíte zabiť viac odporcov.

- Zánik: boj medzi dvomi tímami, počas ktorých musíte neutralizovať nepriateľské bomby a položiť svoje vlastné na svojom území.

- Zachyťte vlajku (CTF): hlavným účelom zachytenia vlajky, ktorý by mal byť pripísaný základňu nepriateľa. Existujú určité body zachytenia a môžete ich zobraziť na radare.

- Zhromaždenie a zničenie: najprv si sám určite veľkosť mapy, po ktorej vykonáte také vzrušujúce činnosti ako zhromažďovanie a zničenie. V druhej etape je možné rozšíriť už postavené základne.

- Obrana: klasické obrany a útoky. Od nepriateľa musíte brániť svoje hodnoty a zároveň sa snažíte spôsobiť väčšie škody.

Spôsoby uvedené v zozname budú určite nájdené vaše blízke. Čo iného dokáže virtuálnu realitu uspokojiť? Hra Brick-Force vám umožňuje otvoriť tisícky kariet, používať stavebné bloky a široký sortiment tehál v určitých režimoch a tiež poskytuje používateľom možnosť umiestniť kľúčové interaktívne prvky podľa vlastného uváženia (veže, podložky, bomby). A môžete navštíviť obchod v obchode, aby ste mohli nakupovať príjemne. Napríklad, ak potrebujete zbraň, stačí mať finančné prostriedky na nákup a návštevu predajnej predajne. A ak je potrebné zmeniť oblečenie, ste opäť na tej istej ceste. Alebo sa možno rozhodli pre niekoho prekvapiť a chcete kúpiť užitočnú vec. Darčeky v sortimente nájdete všetko v tom istom obchode. Zakúpený inventár prinesie značné výhody počas hry.

Zhrňujeme, bez ohľadu na to, ako začnete hrať, znamená sólo alebo sa pripojíte k klanu, budete rovnako zaujímať. V tomto hernom svete je vždy čo robiť. Bohatá, plná rôznorodých a dobre premyslených hier už zaujala mnohých hráčov. Skúste to a určite sa k nim pridáte! Príjemné dojmy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more