Záložky

Fight Club

Alternatívne názvy: Boj

Fight Club Online - na báze prehliadača multiplayer online hra, zadarmo, je pravda, jav v hernom priemysle CIS. Potom, čo vývojári vydali túto hru, je to okamžite sa stal štandardom pre porovnanie iné podobné hry produktov na dlhú dobu. A pravdepodobne mnoho ľudí už vie, že podobné normy v hernom svete on-line hry Fight Club a zostane k tomuto dňu. Je to všetko za predpokladu, že počet hier, ktoré sú presnou kópiou tejto hry rastie každý deň, ale to, čo by robili herkulovských úsilie vývojárov, ich výtvory sú stále ešte nie sú schopní konkurovať Klubu bitkárov. Zahrajte si hru on-line Fight Club môže každý hráč, ktorý má prístup k internetu, žiadny vek alebo územné obmedzenia. To je hra veľmi populárny a to nielen v SNS, ale aj po celom svete.

Pripojiť sa v hre Fight Club neberie moc času, všetko, čo musíte urobiť - zadajte názov účtu a e-mailovej adresy a hesla zabezpečený prístup k vášmu účtu. Potom, vo svojej e-mailovej adresy dostanete list s potvrdením, že registrácia dokončená Fight Club.

Hra Fight Club Online sa otvorí pred vami svet plný boja a súťaže, v ktorom víťazstvo omámiť a porážka nálada. Hra príbeh nemá prakticky žiadnu, a všetko, čo sa deje v hre - neľútostná bitka medzi fantasy postavy: statoční vojaci a vedel veľa o mágie kúzelníkov.

Systém tried v hre neobsahuje nič zbytočné. Môžete si vybrať jednu z troch špecialít vašej postavy - múdry čarodejník, mocný bojovník alebo predpriimchivovogo obchodníka. Fight Club online hra, v ktorej môžete rozvíjať svoju postavu akokoľvek sa rozhodnú, aby sa to.

V skutočnosti, vývoj vašej postavy sa príliš nelíši od krvácanie v mnohých z týchto on-line hier. Máte okuliare zlepšiť zručnosti postavy, ktoré budú k dispozícii pre distribúciu a zároveň zlepšiť vašu hru chránenca. Z hlavnej dispozícii sú štyri typy vlastností, ktoré ovplyvňujú, ako sa správať v boji svojho hrdinu: vytrvalosť, rýchlosť, silu a intuície. Okrem týchto parametrov suschestvuyutesche zvláštne vlastnosti, tzv elita.

Agility - to je to, čo robí vyhnúť telesnej rany svojho súpera a v mnohých ohľadoch - kľúčom k prežitiu v boji.

Power tiež priamo ovplyvňuje svoju silu a určuje, ako silné fyzické útoky budú pôsobiť svojho hrdinu. Ona tiež ovplyvňuje druh zbrane a brnenia budú mať možnosť nosiť svoje chránenca.

Intuícia - schopnosť predvídať dopredu akcie svojho súpera, a to je v hre Fight Club je pozoruhodná výhoda. No, vytrvalosť - miera kollichestva vašich životov a údaj o tom, aký veľký batoh môže byť váš s vybavením.

Akonáhle dosiahnete úrovne štyri, budete mať možnosť študovať inteligenciu, siedmy - budú môcť čerpať múdrosť o desiatej - spirituality. Trinásty úroveň bude mať také vlastnosti, ako je vôľa, na šestnástom - slobodu a devätnásteho váš perosnazhu otvorí tento parameter, ako božstvo. Na prvý pohľad sa môže zdať, že hrať hry on-line Fight Club je jednoduchá a zaujímavá, ale všetky tieto ilúzie okamžite rozptýlil, akonáhle začnete hrať.

Pôvodné bojový systém používaný v boji Club herných vývojárov používa pomerne veľa on-line hračku a ona opakovane argumentoval, že môže byť právom považovaný za jeden z najlepších vôbec vytvorené v domácom a zahraničnom igroproma.

Hra Battle je krok za krokom, akonáhle je udelené právo vykonať ťah, budete musieť vyberte časť tela k útoku a oblasti na tele, ktoré bude chrániť. Existujú štyri základné oblasti: čas, telo, nohy a hlava. Môžete tiež dať blok na akúkoľvek dvojicu oblastiach, ktoré chcete chrániť.

Bitky sa tiež líšia v type použitia sily. Môžu byť čisto fyzickej, magické alebo skupiny. Pre začiatočníkov, pokiaľ osobitný druh boja, čo je tak rýchlo, ako je to možné pochopiť všetku múdrosť hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more