Záložky

Bounty Hounds Online

Alternatívne názvy: Bounty Hounds Online

Bounty Hounds Online hra patrí do triedy fantastický multiplayer hry na hrdinov. Akcie v hre sa odohráva vo vzdialenej budúcnosti. Takže v 24. storočí, krvavej svetovej vojny 3, vyskytujúce sa vo svete s jadrovými zbraňami, urobila väčšina územia neobývateľný, a miesta, kde to bolo možné žiť - na pokraji spoločenského kolapsu. Od vojny k ľuďom v Bounty Hounds prihlásený dostal svoj jadrový program, ktorý, napodiv, boli schopní zachrániť ľudstvo: dáva ľuďom príležitosť opustiť Zem a cestovať medzi hviezdami pri hľadaní miesta na obnovenie života. Počas týchto ciest sa stretnúť s inými inteligentnými formami života.

Poďme sa pozrieť, čo musíme hrať, aké požiadavky musí spĺňať systém ju stavia pred nami? Ak chcete hrať Bounty Hounds prihlásený hladko potrebujeme počítač s operačným systémom Windows XP / Vista / 7, Intel Core 2 Duo 2. 6GHz, 2GB RAM a grafickú kartu Nvidia 9600 GT (512 MB) alebo Radeon HD 3600.

Ak je náš počítač spĺňa systémové požiadavky tejto hry, potom sa môžete začať: Bounty Hounds Online registrácia trvá len pár minút času. Napriek tomu, že ruský jazyk doteraz poskytla vývojárom, pozrieme sa so žiadnymi problémami. V ľavej časti obrazovky na hlavnej stránke oficiálneho webu, musíme zadať svoje registračné údaje. Pripojte sa do hry Bounty Hounds Online je nás žiada, aby sme prišli s užívateľským menom (meno hráča), generovať (Heslo) a potvrdenie hesla (Confirm Password), pridajte e-mail (E-mail), rovnako ako sa zoznámiť s pravidlami hry a vlastnej politiky Site - dať "kliešť". Zľava stiahnuť program nainštalovať hru na počítači pomocou zeleného tlačidla v dolnej časti profilu pole (Downlad teraz), nainštalujte ho na registráciu počítača Bounty Hounds Online je dokončená, a môžeme ponoriť do vzrušujúce, fascinujúce a niekedy desivé svete budúcnosti.

Po registrácii Bounty Hounds prihlásený hra nás nabáda, aby sme si vybrať znak triedy z piatich

Trooper - dobre schopní zvládnuť zbraň a môže zasiahnuť cieľ z akejkoľvek vzdialenosti. Postavy vzhľad: oranžové okuliare a ľahké šedej forma so žltými akcenty.

Bio inžinier vytvára rôzne herné nebezpečnú pascu, z ktorej chcete uniknúť nepriateľovi ťažké. Na sebe žlté okuliare a hnedej s modrými prvkami formulára.

Vedec - melee bojovník, ľahko zvláda chemické zbrane. V bitke nie je predvídateľný. Používajte masku a modro-modré uniformy.

Agent patrí do skupiny špiónov, ktorí sa snažia chytiť nepriateľa nepripraveného. Má s bandou rôznych moderných zariadení pre útok. Oblečený v šedej uniforme.

Artillery - delostrelectvo, dáva prednosť boji na diaľku a profesionálne sa zbraňami. Na sebe žlté okuliare a šedá-modrá vážený formulár s žltými akcenty.

Hra Bounty Hounds prihlásený umožňuje každému herné postavu, aby si domáceho maznáčika, ktorý môže byť lepší v hre, na zvýšenie svojej skúsenosti a zručnosti, rovnako ako dať to tvar. Domáci budú veľmi užitočné vo svete Bounty Hounds on-line.

Zahrajte si hru Bounty Hounds prihlásený bude zaujímavé najmä pre fanúšikov hry pre viacerých hráčov: Hra vám dáva možnosť vykonávať skupinové vojen proti iným skupinám užívateľov proti šéfovi a mnohostranných mini-hry proti iným hráčom.

Hra je veľmi zaujímavé a vzrušujúce, na vrchole grafu, a naozaj sa vývojári snažili vážne. To je dosť na to sedieť behanie v Bounty Hounds Online hry!

 

Bounty Hounds Online registrácia