Záložky

Borderlands 2

Alternatívne názvy: Borderlands 2

Procesor: Core 2 Duo / Athlon 64 X2 2. 4 GHz

RAM: 2GB

Grafická karta: GeForce 8500/Radeon HD 2600

Miesto na disku: 13 GB

Borderlands 2 - pokračovanie populárnej first-person strieľačka s dostatok príležitostí v rozvoji charakteru s mnohými modifikovateľné parametre. To je jeho rozdiel od iných strelcov a robil hra tak populárne, že viedla k adaptácii hry pre širokú škálu platforiem, konzoly, osobné počítače, bol tiež vydaný verziu Borderlands 2 MAC OS.

Plot

Hra Borderlands 2 nás zavedie do sveta, kde sa konali prvý diel, len o päť rokov neskôr. Skladovacie Secrets Revealed. Niektoré dobrodruh s názvom Handsome Jack privlastnil všetky zásluhy za Warehouse tím lovcov, v dôsledku všeobecného obdivu, bol schopný chopiť sa moci v Hyperion Corporation a súčasne vyhlásiť sa nový diktátor Pandory. Významné zmeny začali novo pravítko, spoliehať sa na mocné sily spoločnosti. V prvom rade, sa rozhodol zbaviť sa bezprávie, koreň, ktorý bol prvý kolonisti z Pandory, a iný spôsob, ako sa ich zbaviť, ale zničiť každý posledný z nich, nemohol prísť. Borderlands 2 mac - ukázať, ako veľmi môže byť nemilosrdne priemyselná spoločnosť, vedená šialencom, malá skupina odporcov. Táto situácia a odvážny, ale nemilosrdný diktátor ďalšie plány nie sú spokojní s hrdinami z Pandora tímu azyl repozitárov, ktorých skutková podstata bola tak nehanebne privlastnili čerstvo upečený reformátor. Ale diktátor spí štyri a zatrpknutý hrdina dostane do planetárneho troska na zákazku. S týmto a začať svoju cestu po svete Borderlands 2 MAC OS. Môžete zhodou okolností, sa stal jedným z veľmi príležitostné osobný vlak, ktorý sa vykoľajil na objednávky Beau Jack. Prvá vec, ktorú uvidíte, prichádza k sebe, je to zábava robot, ktorý kope hrob, sto, či protagonista už odišla na onom svete. Po stručné vysvetlenie sa dostanete do Anjela Strážcu, ktorý vám povie o svojom poslaní a čo presne sú určené na zastavenie Handsome Jack a nedávajú ju tráviť genocídu. Mimochodom, všetky štyri hlavné postavy z prvej veľkej časti tiež prežil, ale zúčastniť sa vašej misie, nebudú, a niekedy sa stretnete v priebehu hry, ako vedľajších postáv.

Herné

Gameplay hra Borderlands 2 je úplne prevzatý z prvého dielu. Pred nami je rovnaký first-person strieľačka s rozšíreným vzorom. Pred zápasom si môžete zvoliť jednu zo štyroch unikátnych postáv (ak ste nainštalovali add-on bude pridávať ďalšie dva znaky), ktoré majú svoje vlastné silné a slabé stránky, špeciálne zručnosti, zvýšené sadzby používať určitý typ zbrane. Rozlíšenie podľa typu zbrane nebráni všetky typy oblečenia vám. Výber svoj arzenál, môžete ísť hľadať zamestnanie, ktoré je možné získať od niektorej z postáv alebo špeciálnych dosiek. Prevedenie každej úlohy prinesie určité bonusy v podobe peňazí, skúseností, predmetov alebo Eris, vzácny kryštál potrebné na zlepšenie zbraní alebo zručnosti. Okrem unikátnych herných mechanizmov a Borderlands 2 udržal vizuálny prvok grafický karikatúra štýl.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more