Záložky

Borderlands

Alternatívne názvy: Borderlands, borderlends

Borderlands hra je vzrušujúce počítačové hry. V tejto hre môžete hrať od prvej osoby. Borderlands prezentované s prvkami strelca a role-playing.

Stiahnuť Borderlands môžete z oficiálnych stránok hry, ak máte plné osemnásť rokov. Pred zápasom, môžete sledovať video o hre Borderlands. Toto video vás zoznámi s jednotlivými črty hry.

Ako hrať Borderlands nájdete v tomto prehľade.

V hre Borderlands postavy majú svoje vlastné špecifiká. Iba štyri znaky v pohraničí:

1. Mordecai - je lovec v hre. Mu bolo 17 rokov vyhral súťaž na presnosť streľby s revolverom. Veľa hráčov v tejto súťaži, a obvinil ho z porušenia hry a športové správanie. Niektorí hráči povedal, že pred konkurenciou a choval nešportové. On cestoval do rôznych planét, aby zistil, že ich zaujíma. On sa odvoláva na to ako lepší život a jednoduchý spôsob, ako zarobiť peniaze.

Konkrétne údaje:

39 rokov

Farba - tyrkysová,

Oblasť - Artemis.

2. Roland je vojak v hre. Má rád fotografovanie s automatickými puškami a brokovnicou. Roland nastaví určitý tyurel. Okrem útoku a boja, sa môžu liečiť a obnoviť muníciu a chrániť svojho pána. V hre pre viac hráčov, a to pomáha svojich spojencov. On je bývalý vojak z organizácie "Scarlet Spear."

Konkrétne údaje:

'34;

Farba - zelená,

Planet - Prometheus.

3. Lilith je Siren v hre. To má psionické schopnosti. Je možné vytvoriť fázový posun. Pri vstupe a výstupe fázového posunu sirény vysiela tlaková vlna. Je-li k posunu reprezentovaný Lilith neviditeľné a pohybuje sa veľmi rýchlo. Ona môže bojovať len zblízka, ale na to je treba sa dostať von zo špeciálneho smeny.

Jedná sa o jeden zo šiestich sirén. Všetky sirény majú magickú moc. Ale oni nevedia, ako ich používať a čo robiť. Chce nájsť Serena ódu sa dozvedieť viac informácií o sebe.

Základné fakty:

27 rokmi

Farba - ružová,

Planet - Dionýzos.

4. Brick reprezentovaný ako Berserker. On môže ísť do osobitnej podmienky. V tomto stave nemôže strieľať z pištole. V tomto Brick prudko útočia na nepriateľov päsťami a môže rýchlo obnoviť svoje zdravie. On tiež používa klub, ktorý bude v hre. Jeho cieľom je nájsť jeho chýbajúce sestru. Nosí ako jej maskot packa svojho psa, ktorý ako dieťa zomrel.

Základné fakty:

36 rokov

Farba - červená krv;

Planet - Menethius.

V hre Borderlands zbrane sú každá postava

1. Mordecai: pušky, revolvery.

2. Roland: automatické pušky, brokovnice.

3. Lilith: samopaly, základné zbrane.

4. Tehla: granátomety.

Play Borderlands budete na rôznych planétach. Každá postava má svoje vlastné poslanie.

Hra Borderlands PC môžete hrať v rôznych režimoch: pre jedného hráča alebo multiplayer.

Veľa fascinujúcich dojmov dáte Borderlends hru.

 

Borderlands