Záložky

Fanúšikovia

Alternatívne názvy: Fanúšikovia

Nie je to tak dávno objavil na internete skvelý a vzrušujúce hra pre futbalových fanúšikov. Ste prekvapení? To asi znie divne, ale teraz fanúšikovia majú šancu nájsť rovnako zmýšľajúcich ľudí, hovoriť s ľuďmi, ktorí sú zakorenenie pre rovnakú futbalového tímu, že vy aj hrať zaujímavú hru. A to môže byť vykonané súčasne.

Najmä pre môžu ľudia, ktorí majú radi futbal a každú sekundu hovoriť len o svoj obľúbený tím, posledný zápas a jemné tepané trest založená online hra dochádzky. Fanúšikovia on-line - je hra, ktorá vás zavedie do sveta, kde každý má rád futbal, kde sa každý stará o svojho obľúbeného tímu. Online hry fanúšikov je to vaša šanca nájsť rovnaké ľudí, ako ste vy, ktorí žijú pre futbal. Zapojte sa do projektu, ktorý združuje veľké množstvo ľudí z rôznych častí našej planéty, ktorí dychtivo čakajú na každú novú hru majstrovstvá a bavia sa rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi diskutovať o zápasoch, čím sa posilňuje priateľstvo medzi fanúšikmi v reálnom živote.

Pripojte sa do hry návštevnosť bola veľmi jednoduchá, hra nevyžaduje inštaláciu na pevný disk a spustiť na akomkoľvek počítači. Pripojiť Fans - niekoľko jednoduchých krokov. Budete

· Ak chcete zahrnúť svoje meno,

· Zadajte e-mailovú adresu

· Vytvoriť heslo

· Tiež prijať dohodu o užívateľovi.

Teraz je potrebné vybrať tím, za ktorý ste chorý, a vytvorte si svoj profil. Fanúšikovia on-line registračný proces bol úspešný a môžete začať hrať.

Budete musieť sledovať zdravotný stav vášho charakteru, svoju silu, obratnosť pre charakter, pretože umožňuje viac sa trafiť nepriateľa a vyhnúť sa kritické hity mazaný, vynaliezavosti a hnevu. To je všetko, čo potrebujete charakter stráviť bojovať. Potom budete môcť pripojiť k tímu, v ktorom sú ostatní hráči fandiť rovnaké futbalového klubu ako vy. Budete sa aktívne zapojiť do gangu života. Tím by sa mal pohybovať cez úrovne, bude toto skóre bodov. Fanúšikovia on-line hra vám dáva možnosť na vykonanie úlohy, ktorý dostanete tímy. Úlohy môžu byť rôzne:

· Víťazstvo nad súpermi v regióne,

· Bitka na štadióne,

· Biliard,

· Shizu na poli,

· Práca na stavbe.

Je potrebné poznamenať, že okrem tohto tímu má spoločnú pokladňu, ktorá sa používa na nákup rôznych vylepšení. Okrem toho, každý tím má lekárničku, s ktorou každý člen tímu je schopný obnoviť seba určité množstvo bodov zdravia. Brigády sa môžu tiež podieľať na týždenných turnajov brigády, čo malo za následok, že najsilnejšie tímy sú určené.

Play Game Fans on je veľmi zaujímavé, pretože hra má chat a fórum, kde fanúšikovia môžu dojednať rôzne futbalové tém, publikovať novinky futbal a hľadať priateľov. Zahrajte si hru on-line Fanúšikovia milujú, aj tí, ktorí nemajú pocit, futbalový fanúšik, pretože hrať, uvidíte, že futbal - to nie je len hra, ale celý svet, ktorý môže prekvapiť. Prehrať Fanúšikovia sa vám bude páčiť viac, pretože to je projekt, ktorý vám umožní sa priamo zúčastňuje sa na diskusiách o svojom obľúbenom futbalovom tému, spolu s ostatnými členmi siete. Tu máte možnosť nielen zahrať, podieľať sa na fanúšikov bitiek chodiť do posilňovne a dať vaša postava krásny výhľad, ale aj komunikovať so svojimi priateľmi, ktorým sa upravujú im Súkromné ​​správy a hovoriť o futbalovom chatu. Fanúšikovia môže hrať každý. Nestrácajte čas nadarmo, prezenčnej listine v hre a teraz futbalový náladu a vzrušujúcu hru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more