Záložky

Krvavý pirát

Alternatívne názvy: Krvavý pirát

Krvavá pirátska hra: Anime Pirates Attack!

Zhromažďuje všetko na palube pirátskej loď hry Krvavý pirát, prepustený ako alternatívny príbeh "Jeden kus". Je to prehrávač MMORPG založený na prehliadači v žánri anime a keďže japonské televízne programy a komiksy sú už dlho obľúbené európskou spoločnosťou, nie je prekvapujúce, že sa okolo "krvného piráta" preplnilo toľko fanúšikov.

Ak je hračka rusifikovaná, môžete hrať krvavý pirát bez problémov, tým viac musíte komunikovať s postavami, vedúcimi rozhovormi a prijímať úlohy. Vývojári sa rozhodli nezaťažiť hranie hier so špeciálnymi efektmi a takéto zmiernenie bolo dobré. Ale jasné farby a rozpoznateľný štýl vzhľadu postáv v mieste, ako charakteristický znak japonskej "kuchyne" komiks, televízne programy a herné výrobky.

V hre ako celku možno povedať, že to vyzerá slušne, jasne a atraktívne. Udalosti sa rozvíjajú dynamicky, questy a bitky hojne držia prst na pulz.

Triedy

Six pre výber

Registrácia na 10000Bloody Pirate je jednoduchá, pretože pravdepodobne máte e-mailovú adresu. To je to, čo musíte uviesť v hornom stĺpci a nižšie - 6 znakov hesla a znova ho zadajte, aby ste sa uistili, že pravopis je správny. Začiarknite, že súhlasíme s pravidlami a kliknite na tlačidlo registrácie. Ak však máte účet vo VKontakte, Twitter, Facebook, Google+, môžete sa s nami prihlásiť.

Teraz budeme študovať predstaviteľov tried, ktoré vás budú zastupovať v hre.

  • Navigátor. Potrebujete vybudovať kurz? On vždy pomôže.
  • Summoner, ktorý úplne prejde za Oracle alebo mág.
  • Bojovníci. Ak potrebujete použiť hrubú silu a sval na hranie, je to pre neho.
  • Mechnik ozbrojený mečom, ktorý je taký jasný, a vyrieši všetky otázky s čepelkou v pripravenom stave.
  • Strelec
  • A sa špecializuje na zničenie nepriateľa z diaľky a šírenie šípov na neho.
  • Je to troubadour, je to hudobník. Hudba je všetko pre neho a používa ho na nastavenie nálady, alebo na opotrebovanie nepriateľa.

Medzi postavy sú obrazy žien a mužov, ktoré majú svoju profesiu. Z toho vyplýva, že súbor charakteristík má aj individuálny charakter a malo by sa starostlivo študovať, aby bolo možné pohodlne urobiť ďalší pokrok v hernom priestore.

Pomocíme svaly, zručnosti a skúsenosti

Akýkoľvek charakter je najprv jednoduchý a nižší ako silnejší súper. Ak chcete zvýšiť jeho vlastnosti, musíte neustále cvičiť pri prechádzaní questov a zúčastňovať sa bojov proti príšerám alebo hráčom. Takáto práca prinesie hrdinovi inú užitočnosť vo forme dodatočného vybavenia, asistentov a výberu plachetnic.

V prvých minútach sa ocitnete na palube lode v spoločnosti iných pirátov a dostanete svoju prvú misiu. Spustite to je mimoriadne dôležité, inak nebudete v záplete. Pre každú úspešnú misiu získajte odmenu a vydajte bonusy na získanie ďalších schopností a iných vecí. Bojové a questy sa striedajú, čo umožňuje oddýchnuť sa od monotónnosti akcií a navštíviť rôzne územia.

Bitky v krvavom piráte sa vyskytujú na princípe krok za krokom akcie, pri príkazu k bitke, sa stanete vonkajším pozorovateľom, berúc do úvahy prácu vykonanú na schopnosti postáv.

Výber je režim PvE alebo PvP. Ak nechcete konkurovať silám hráčov, prejdite na obranu dungeonov, rozvoj priestoru a ďalšie dobrodružstvá. Ale ak ste prijali výzvu iného hráča, choďte do arény, kde môžete dokázať svoju vlastnú taktiku v celej svojej sláve.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more