Záložky

Bloodmoon

Alternatívne názvy: Bloodmoon

Bloodmoon on-line - fantastický browser-based multiplayer role-playing game. Projekt Playa Games GmbH v populárnom štýle upírov poteší užívateľov predovšetkým realizmus. Vďaka vysoko kvalitnej 2D grafiky zips udalosti skôr, než budete doslova berie dych, pretože sa zdá, že všetko, čo sa naozaj deje. Bloodmoon začína hrať, budú sa ponoriť do víru nezabudnuteľné dobrodružstvo. Môžete očakávať krvavú bitku odohrávajúce sa po celom svete. Mnoho skutoční hráči sú vaši potenciálni protivníci, takže nikdy nedôjde problém s kým bojovať. Okrem toho, budete v porovnaní s nenávideným nepriateľských síl, ísť obrovské množstvo nebezpečných skúšok. Veľký výber z najrôznejších questov vás nenechá sedieť za minútu. Vykonávanie rôznych úloh, takže sa rozvíjať a silnie. Spustenie neskúsený bojovník Vaším cestu v tejto zmätené svete, čoskoro bude môcť pýšiť a slávu, a potenciálne príležitosti. Tisíce hráčov z celého sveta sa pripojil k projektu. Nestraťte rovnaký čas a zaujíma vás! Tráviť svoj voľný čas bohatý!

Je potrebné poznamenať, že požiadavky na systém sa nemôže stať prekážkou pre realizáciu ambicióznych plánov. Môžete si prejsť hru aj minimálnu konfiguráciu počítača. Samozrejme, za predpokladu, že počítač je pripojený na internet, ale aj moderný prehliadač. Navyše, nič inštalovať a nemusia byť stiahnuté. Dvere do pochmúrneho sveta otvorenej Bloodmoon jednoduchej registrácii. Ak chcete vytvoriť účet, stačí vyplniť niekoľko polí zodpovedajúcu formu. Zadajte svoje užívateľské meno, e-mailovú adresu, heslo. Mimochodom, mali by ste byť úplne súhlasí s pravidlami a všeobecnými ustanoveniami návrhu už raz rozhodol hrať Bloodmoon.

Takže, čo sa požaduje od nováčika Bloodmoon hry na prvom mieste? Samozrejme, vyberte príslušnú triedu. Blood Moon hra navrhuje použiť tieto triedy ako upírmi, vlkolakmi a lovca. Každá frakcia má svoje vlastné charakteristiky a, samozrejme, rôzne túžby. Majú tiež silné a slabé stránky. Ale ten, kto sa stanete, bude rovnako tak vzrušujúce! Po vykonaní výberu, môžete začať vytvárať neplechu a rozvíjať svoju postavu. Pamätajte si, že zvýšenie vedie k rozšíreniu rozsahu možností.

Jeho prvé práce MMORPG sa dostanete do hradu. Potom, hrdina sa vracia na miesto nabité ceste. Ale nečakajte, že dostať sa do cieľa bez nehody uspieť. Stretnutie s veľkou a hroznou krysa, ktorá sa objaví pri bráne môže byť nepríjemné prekvapenie pre tých, ktorí nemajú radi prekvapenia. Ale statočný srdce a schopnosť správne reagovať v nezvyčajných situáciách pomôcť poraziť zlého tvora. Víťazstvo závisí na vlastnostiach, aby vaše bezprostredným cieľom je zlepšiť ich priebehu hry. Bitky dôjsť automaticky. Môžete sledovať, ako na seba navzájom neútočí splniť konkurentmi a fandiť svojim hrdinom! V tejto situácii, hlavné viera v šťastie!

Počas hry budete používať rôzne veci. Môžete si ich kúpiť v špecializovaných obchodoch. A vybavenie, ktoré budete potrebovať, a všetky druhy elixírov a krvavé kamene. Ak chcete mať všetko, čo potrebujete, a zvýšiť alter ego hlavného hrdinu, musíte vykonať toľko misií. Každý úspech - to odmení v podobe peňazí a skúseností. Choď do toho! Chcete sa cítiť sebaisto?

VBloodmoon on-line mať možnosť pripojiť sa k cechu. Môžete si vybrať pre seba jeden z existujúcich cechov alebo zariadiť novú. Byť členom cechu, budete neustále komunikovať s priateľmi prostredníctvom špeciálnej internetovej stránky. Tam sa podeliť o svoje skúsenosti, získať cenné rady, ako vyjadriť svoj názor.

Projekt je stále viac a viac populárne, a to nielen preto, že zo všetkých obľúbené tému upírov, ale aj mnoho ďalších funkcií. Navyše, vývojári sľubujú zlepšenie svojej tvorby, poteší užívateľom nové funkcie. Chalani z Nemecka vie, ako potešiť cestujúci na internete, presvedčte sa sami! Užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more