Záložky

Blocky farmy

Alternatívne názvy: Blocks Farm, Minecraft Farm
Blocky Farm Game Farmer Tycoon 8-bitový štýl

Hrať hru Blocky Farm (Minecraft Farm) osloví tých romantikov, ktorí milujú čerstvý vzduch a poľnohospodárstvo. Čo by mohlo byť krajšie ako pestovať chutnú a ekologickú zeleninu, ovocie a bobule na vlastnej pôde. Zo stodoly prichádza zakrivenie kráv a krik kohúta, čakajú, až ich majiteľ príde, nakŕmi ich a vyzbiera dary.

V tejto hre si môžete postaviť nielen malú farmu, ale tiež postaviť skutočnú dedinu, ktorá prináša dobrý príjem, podpisuje zmluvy, chodí do okresného centra na potrebné výrobky a vstúpi do poľnohospodárskej únie. Hráči majú veľa príležitostí na to, aby si uvedomili, že sú úspešným podnikateľom, počínajúc malou oblasťou, rozširujú svoje vlastníctvo a stavajú:

    Niekoľko fariem;
  • Pôsobenie v ťažbe a lesníctve; Konštrukcia výroby na spracovanie výrobkov z polí;
  • Otvorte reťazec obchodov a ešte oveľa viac.

Game Blocky Farm (Minecraft Farm) je zaujímavá hospodárska stratégia, v ktorej sa používatelia môžu vyskúšať v úlohe podnikateľa. Správne rozdelenie zdrojov a hospodárenie domácnosti urobia z hráča bohatého podnikateľa s veľkým vplyvom v spoločnosti ako je on, ale menej úspešnými hráčmi. V hre je veľa príležitostí na pestovanie surovín na vašom webe, ich spracovanie v závodoch, prechod do mesta a predaj hotových výrobkov na trhu stanovením ceny sami.

V záujme začatia hry je potrebný Blocky Farm. Jeho absolvovanie nezaberie veľa času, musíte do formulára vyplniť iba tri riadky. Príďte s názvom, pod ktorým ostatní používatelia uvidia hráča, možno sa stane všeobecne známym vo virtuálnom svete. Zadajte e-mailovú adresu a vytvorte heslo, pod ktorým si systém pamätá vášho hrdinu. Po prihlásení budú môcť hráči vstúpiť do svojej dediny z ľubovoľného počítača, všetky úspechy a úspechy sa uložia.

Funkcie v hre Blocky Farm

Po prvýkrát, keď príde na otvorené priestranstvo poľnohospodárskej pôdy, sa nováčik stretne s asistentom, ukáže sa, že je to celkom rozumné prasa. Táto postava povie hráčovi o hlavných funkciách a ponuke hry. Ponúka kúpu prvého poľa a pomôže vám nájsť autobusovú zastávku smerujúcu do najbližšieho mesta. Tam, ten istý kanec predstaví hráča predávajúcemu semenám a vysvetlí, ako nakupovať. Malý tréning skončí rýchlo a hráč zostane šéfom sám.

Ako postupujete cez úrovne na farme iPlayer Blocky Farm (Minecraft Farm), hráč otvorí nové príležitosti, napríklad na druhej úrovni si už môžete postaviť dom, potom začať s chovom hovädzieho dobytka a nakoniec začať budovať výrobné zariadenia. Prvým bude dostupná výroba majonézy, následne podnikateľ vyrobí všetky druhy výrobkov z mlieka, mäsa a vlny kožušinových zvierat. Otvorením ťažby dreva môžete ďalej rozširovať sortiment výrobkov a zabezpečovať výrobu stavebných materiálov, kontajnerov alebo suvenírov. Autori sa ubezpečili, že úlohy hráčov boli bohaté. Za splnenie úloh dostanú používatelia skúsenosti s hviezdami, čo pomáha posunúť sa na ďalšiu úroveň a získať hotovostné odmeny. Vykonávanie špeciálnych úloh vám umožní získať vzácne zvieratá a jedinečné dekoratívne predmety.

Hra Blocky Farm je zaujímavejšia na hranie s priateľmi, môžete sa s nimi spojiť v cechoch, uzatvárať obchodné zmluvy alebo požiadať o pomoc, ak prídu ťažké časy. V ponuke je tlačidlo s poštovou schránkou, pomocou ktorého môžu hráči navzájom posielať správy a prijímať správy od vývojárov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more