Záložky

Bless online

Alternatívne názvy: Bless online

BlessOnline - bezplatná multiplayerová hra na hrdinov klient fi žánru vyvinutý v stredovekom štýle. Projekt od kórejskej spoločnosti Neowiz schopný vykonávať vážnym konkurentom súčasných hier obdobných predmetov. Hra je inštalovaný na BlessOnline moderné Unreal Engine 3 a grafiky je jedna z výhod tohto virtuálneho sveta. Dej sa na prvý pohľad môže zdať povedomý, ale trvalo úzke hru, nájdete veľa zaujímavých miest. Nezmieriteľní nepriatelia patriaci do dvoch frakcií, ako je EÚ a Hierón stále nemôžu nájsť spoločnú reč. Ako súčasť nepriateľských frakcií stretnúť zástupcovia rôznych rás. Hot bitka a zúri na herných miestach. Môžete očakávať, že šarvátky, obliehanie hradov, epické bitky na súši, nezabudnuteľné dobrodružstvo v každom rohu obrovského vesmíru. Niet divu, že projekt zamestnaných asi 150 ľudí, produkt ukázalo naozaj hodný a perspektívne. Prečo nie, aby sa v tom?

Ak chcete dostať do hry, mali by ste si stiahnuť a nainštalovať klienta na vašom PC. Sme radi, že chcú vrhnúť do víru fantastických udalostí, že to nemusí nutne mať fantázie počítač. Dokonca aj keď váš priateľ má skromné ​​parametre železo, na tom nezáleží. Po systémové požiadavky pre túto hru sú pomerne lojálni, a nie vydesiť užívateľa, ale skôr naopak, prispieť k zvýšeniu ich počtu. Áno, a proces inštalácie klienta je veľmi jednoduché. Len nezabudnite, že musíte najprv vytvoriť účet. BlessOnlineregistratsiya trvá len pár minút. Zadajte e-mailovú adresu, užívateľské meno a heslo. Potom môžete kedykoľvek vhodnom pre vás budú môcť vstúpiť do hry.

Spustenie hrať hry on-line BlessOnline, musíte sa rozhodnúť, čo bude váš hrdina. Voľba je, rovnako ako toľko ako 10 závodov a 8 tried. Vaše schopnosti budú do značnej miery závisieť na príslušnosti k triede. Perechislimihvseh

- Bersreker (silné, prináša smrť, sugestívne odporcovia sa obávajú, nie je zvyknutý uznať)

- Guardian (statoční obrancovia ríše, ktorí sú vždy pripravení postaviť sa do posledného, ​​a ich mečom a štítom sú spoľahlivé asistenti)

- Ranger (vynikajúci špióni, sprievodcovi držať pasce sú schopné zasiahnuť nepriateľa nečakane z diaľky)

- Paladin (silný, dobre vycvičených vojakov, tam je niečo božského a majestátne)

- Mage (bydliska podľa právnych predpisov mágie a logických múdrych mužov, mnohí z nich majú tendenciu vytvárať nové kúzla)

- Warlock (kúzelníci a čarodejníci zradné, aby sa podobal démonov z iných dimenzií)

- Mystic (perfektne vyvážený trieda, ktorej členmi sú relevantné pre útoky, a na obranu, a dokonca schopní liečiť)

- Assassin (profesionálni zabijaci, rôzne nečakané akcie a mlčanlivý, okrem toho, že sú prekvapivo svižné).

BlessOnlinebesplatno ponúka, aby sa stal jedným z vyššie uvedených znakov. Ovládanie svojho hrdinu, budete musieť urobiť všetko pre to, vidieť to vyvíja. Dbajte na to, a že vojak bol dobre vyzbrojený. Všimnite si, že k dispozícii zbrane, závisí na tom, kto ste. Takže tam príde čas ísť do rozlohy herných miest a vziať BlessOnlineigrat naplno! Plniť rôzne úlohy, statočne pripojiť sa k bitke, si spojencov a dokázať všetkým okolo nich, ktoré sú nielen schopné prežiť uprostred všetkého chaosu, ale tiež sa slušnú pozíciu. Majte na pamäti, že sily, musí byť v porovnaní so skutočnými hráčmi, ktorí majú presne rovnaký ako máte svoje túžby a ambície. Ale porážka nepriateľa - skutočné potešenie!

Hra je schopný záujmu a skúsených hráčov, a tí, ktorí sú vo svete fantázie nový. Oceniť svoje prednosti, ktoré zažil všetko na svoje vlastné skúsenosti. Nechajte oprávnenej najdivokejšie očakávania!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more