Záložky

Lovec čeľustí

Alternatívne názvy: Lovec čeľustí

Blade Hunter Game: udalosti z oblasti fantázie.

Na prehliadač hry Blade Hunter je RPG bojová hra, a je určený pre hráčov, ktorí sú zamilovaný do fantázie, kde môžete očakávať stretnutie drakov, kúzelníkov, kameňov golems.

Fanúšikovia žánru už začali hrať Blade Hunter, študujúc priestory báječných krajín, nech sú kdekoľvek. História tejto neznámej krajiny je premenlivá a nejasná až do konca. Je známe len to, že vojna dobra a zla sa na ňom neznižuje. Akonáhle bohovia predstavili svetlé a tmavé meče, obdarené bezkonkurenčnou mocou, ale ramená strany sveta boli rozdelené na sedem častí. Stále sa obávajú prívržencov temnoty, ale už nie do veľkej miery.

Light sa podarilo ukradnúť tmavú čepeľ a ukryli sa na vysokej hore. Na nejakú dobu to dalo dobrú šancu na konfrontáciu, ale nepriateľ našiel spôsob, ako vrátiť svoju zbraň, a teraz svet je opäť ohrozený ponorením do neustáleho chaosu a temnoty.

Sú priaznivci svetla schopní vyhrať nadchádzajúcu bitku alebo sú určení zomrieť v nerovnom boji? Z vašej činnosti závisí to, čo bude pokračovať v príbehu. Odvážne hrať hru Blade Hunter, ktorá odráža útoky mnohých nepriateľských síl.

Prezentuje hlavné herné momenty.

Väčšina 2D bojov, tento produkt vyzerá jasne, očarujúce, s dynamicky sa rozvíjajúcim dejom a farebnými špeciálnymi efektmi. Grafika je slušná a dokonca môžete vidieť jednotlivé detaily obrázkov. Pokiaľ ide o pohyby, vyskytujú sa v dvoch smeroch pozdĺž miesta: vľavo / vpravo.

Každý hráč čaká na registráciu Blade Hunter, po ktorom si vyberie a prevezme kontrolu nad svojou postavou. Účasť na bitkách bude musieť neustále, aby sa zabezpečil rast kariéry. Bitky sa nevyskytujú automaticky, ale s priamou účasťou, tak sa naučte rýchlo vyhľadávať pomocou klávesov, aby ste včas vybojovali kombá v záujme dosiahnutia čo najlepšieho výsledku.

Každý boj, to je niečo úžasné - skutočná show. Pri vklížení do guľovej gule môžete ľahko zomrieť alebo nakrájať herné body dobre, v závislosti od talentu hrdinu a vašej agility, pretože začiatočník môže vyhrať pána.

Kvestov veľa, a každý ponúka zachrániť svätyne; zničiť drakov s kanármi a inými príšerami; chrániť lesy, jaskyne a ostrovy. Po dokončení úlohy bude distribúcia hviezd zobrazovať váš postup v troch polohách:

  • Kombo
  • Battle Style
  • Čas prechodu

Now chytiť padajúce hrudník, vyzdvihnúť padlé zlato a bonusy. Úplnejšie úlohy prinášajú skúsenosti a pomáha zvyšovať úroveň talentu a získavať ďalšie.

Z každého hrdinu podľa jeho schopnosti.

Členov iPlayer Blade Hunter si môže vybrať zo štyroch hrdinov, ale len nedávno boli len tri:

  • Rogue - skôr šmykľavý typ a je ťažké preniknúť do jeho myšlienok. Je to zákerný protivník a šikovný zloduch, ale ak dal slovo na splnenie misie, určite to urobí.
  • Rytier je spoľahlivý partner v zbrani. Jeho skúsenosti a zodpovednosť zabezpečujú víťazstvo aj v prostredí mimoriadne silných nepriateľov.
  • Valkyrie - spája kúzlo ilúzie a zamaskuje myšlienky nepriateľa a núti ho, aby veril v neexistujúce. Je nebezpečná a očarujúca, a nie každý s ňou môže bojovať na bojovom poli.
  • Mechanik - nový pre spoločnosti trojice, a preto sebestačný a sebavedomý. Jeho moc je úžasná, pretože je ozbrojený obrovským kladivom, ktorý spôsobuje nenapraviteľné škody na nepriateľskom tábore.

Použite Blade Hunter cenovo dostupné herné zážitky vyhrať bitky a vojnu. Pridajte sa do spolkov, hľadajte šéfov, navzájom si pomáhajte s prostriedkami a skúsenosťami, zúčastňujte sa bojov proti PvP.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more