Záložky

Black City

Alternatívne názvy: Black Town

Black City on-line - bezplatná multiplayerová hra na hrdinov, ktorý je zasadený do post-apokalyptického sveta, v štýle cyberpunk. Black Town on-line vám povie o svete, ktorý prežil výbuch supernovy bomby. Tieto oblasti, ktoré prežili boli zaplavené. Ľudia už dlho žili v útulkoch, potom sa roboti začali budovať nové mestá. Niektorí ľudia sa teleportuje týchto miest, niektorí sa rozhodli vybudovať svoje vlastné.

Prihlásený hra Black Town je optimalizovaný pre Internet Explorer 6 prehliadači. 0, takže vývojári nezaručujú správnu hru, v iných prehliadačoch. Niektoré ďalší program, hru nainštalovať nemusia byť stiahnuté.

Pripojiť Black City v hre zaberie trochu času, a vezme vás do post-apokalyptického mesta. Čierna mesta vyžadujú zadanie

- Oprávnenie - užívateľské meno potreby

- Prezývka - pre zobrazenie v hre pod rovnakým názvom, budete poznať všetkých hráčov,

- Heslo, zopakujte to,

- E-mail

- Kód z obrázku.

Takže budete musieť prijať dohodu používateľom a prečítajte si pravidlá. Nezabudnite zahrnúť príslušné políčko, či chcete, aby sa vám list od správy projektu a ostatnými hráčmi. Black City Online registrácia končí, keď potvrďte svoju účasť v hre kliknutím na príslušný odkaz v e-maile, ktorý prichádza na vaše zadanú e-mailovú adresu.

Black City on-line hra vám ponúka možnosť vytvoriť si postavu s týmito počiatočnými charakteristikami:

- Sila

- Endurance

- Inteligencia,

- Good luck

- Agility.

Tieto charakteristiky sa zvýši v závislosti na skúsenostiach, ktoré ste získali. Len skúsenosť bude závisieť na tom, ako rastú úroveň vašej postavy. Charakteristika tiež ovplyvniť, koľko munície môže preniesť svoju postavu, čo jeho silu nárazu a poraziť nepriateľa.

Počas bitky, keď budete hrať hry on-line Black City, na rôznych častiach tela oponenta objavia postavy. Tieto čísla ukazujú percento deštrukcie, že ste to vďaka kvalitnej, rovnako ako pravdepodobnosť biť. Samozrejme, že tieto čísla neberú do úvahy skutočnosť, že nepriateľ môže použiť, aby sa vyhol alebo protiútoku. V prípade, že budete zničiť svojho súpera v ringu, budete zarábať bonusy a odmien. Vyhodiť do hlavy dáva dvojité víťazstvo.

Prihlásený hra Black Mesto má tri druhov bitky v závislosti na vzdialenosti

- Ak sa objavia päsť váš súper, tento súboj,

- Nôž - boj nablízko zbraň

- Gun - pištole bitka, ktorá má vplyv na vzdialenosť.

Keď budete hrať online hry Black City a túlať dôvody, potom kým sa vaša postava môže mať tri režimy:

- Agresívny (červená), čo znamená, že chcete bojovať s každým, kto sa stretnú a budú útočiť bez varovania,

- Normal (žltá), pre iného to znamená, že budete brániť, a, príležitostne, môže napadnúť tento režim je v predvolenom nastavení povolené

- Mierové (zelená) neumožňuje čakať na súperovho ťahu a ďalej o svojej činnosti.

Black City on-line hra si myslí, že prehral boj, ak v čase spustenia je hit body, alebo ak si krok do poslednej bunky v kruhu.

Keď hráte v Čiernom City, budú hlavnými bojuje sa o špeciálny prsteň. Prichádzajú v takých druhov

- Duel, počas ktorých budete môcť bojovať s jedným iný hráč, alebo proti umelej inteligencii, ak nie ste ochotní tam bojovať,

- Jeden proti všetkým - pre hráčov s viac skúsenosťami, ste proti

- Team Battle - aplikácia pre tento boj dopredu slúžil dve skupiny hráčov,

- Chaos - každý sám za seba bez akýchkoľvek obmedzení na úrovni boja, trvá tak dlho, kým tam bude jeden víťaz.

Keď hráte v Čiernom City, môžete sa dostať do sveta budúcnosti a stať sa najsilnejšou bojovník tam.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more